جدیدترین مطالب امروز

پاکسازی ریه به کمک پرتقال بخارپز شده !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

پاکسازی ریه به کمک پرتقال بخارپز شده !

شاید راهکارهای مختلفی بمنظور پاکسازی ریه وجود داشته باشد ؛ ما در ادامه این مقاله به راهکاری ساده و جالب برای پاکسازی ریه اشاره خواهیم داشت ، آنهم به کمک پرتقال بخارپز شده !

با سرد شدن هوا ریه ها درگیر می شوند و افراد بیشتر سرفه می کنند که به کمک پرتقال بخار پز شده می توانید این مشکلات را کنترل کنید.

معمولا برای پاکسازی ریه و درمان سرفه در هوای سرد از دمنوش‌های گیاهی استفاده می‌شود اما جالب است بدانید از میوه‌هایی مانند پرتقال هم می توان بمنظور پاکسازی ریه استفاده کرد. از طرفی با سرد شدن هوا ریه ‎های افراد درگیر و باعث ایجاد سرفه و خلط در گلو می شود. شاید شما هم یکی از این افراد باشید . این بار از پرتقال بخارپز استفاده کنید.

زمان مناسب برای استفاده :

بهتر است قبل از شام آن را تهیه و یک ساعت قبل از خواب مصرف کنید. روز بعد خواهید دید که بهتر شده‌اید. این کار را پنج شب به صورت متوالی ادامه دهید؛ هر شب یک پرتقال، بعد از پنج روز متوجه از بین رفتن خلط ها خواهید شد.

مواد مورد نیاز :

یک عدد پرتقال شیرین
یک چهارم قاشق چای‌خوری نمک – برای پاشیدن روی پرتقال
یک قاشق چای‌خوری نمک – برای خیساندن

طرز تهیه :

پرتقال را به مدت 20 دقیقه در آب نمک خیس کنید.

قسمت بالای پرتقال (حدود 2 سانتی متر از بالا) را برش دهید تا شبیه کلاه یا روکش شود.

با یک چنگال روی آن را چند سوراخ بزنید تا چندین سوراخ در بالای پرتقال ایجاد کنید. ( البته می توانید با چاقویی روی آن را برش بزنید و خیلی کم آن را خارج کنید. این کار برای ریختن نمک روی آن است )

یک چهارم قاشق چای‌خوری نمک روی آن بپاشید و اجازه دهید تا نمک حل شود و به پرتقال نفوذ کند.

استفاده از این راهکار می تواند تأثیرات قابل توجهی در پاکسازی ریه داشته باشد.

منبع : سیمرغ

مرتبط ها

قالب خبری