جدیدترین مطالب امروز

سیاست های همسرداری برای خانم ها ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

سیاست های همسرداری برای خانم ها ؟

برای داشتن زندگی زناشویی موفق باید با سیاست های همسرداری آشنا باشید تا در این مسیر فرد موفقی شوید پس برای دانستن برخی از این سیاست های همسرداری با ما همراه شوید .

با دانش و آگاهی از سیاست های همسرداری خانم ها بهتر می توانند ارتباط بهتری با همسران خود داشته باشند .

از جمله سیاست های همسرداری برای ارتباط مؤثر بین همسران :

1- در زندگی زناشویی تان پر تحرک ، با حرارت و جذاب باشید !

یکی از نیازهای اساسی شوهر شما این است که شما از نظر درونی و ظاهری هر روز برای او تازه‌تر و جذاب‌تر باشید. او عاشق تمامی ‌وجود شماست.

در حقیقت مشتاق و آرزومند آن است که هر روز از باغ پرطراوت وجود شما گلی تازه بچیند. ظاهر آراسته و پوشش زیبای شما همان چیزی است که شوهر شما در نخستین برخورد پس از ورود به خانه ، از شما می‌خواهد.

او می‌خواهد موقع مراجعت به منزل ، دختر رویاهایش واقعاً یک خانم به تمام معنا باشد ، با تمام ویژگی‌های یک زن زیبا و طناز، شادابی و شیطنت یک دختر جوان و سرزنده ، لطافت و طراوت یک گل . این نیاز و انتظار واقعی یک مرد از همسر خود است .

خانم‌های عزیز، به خاطر بسپارید که مردها آدمهای عجیبی هستند. یک مرد قبل از اینکه به شخصیت یک زن توجّه کند ، ابتدا سر و وضع ظاهری او را می‌بیند .

هرگز از ظاهر آراسته خود به‌ منظور دیگر غیر از جلب و بیان محبت استفاده نکنید . مطمئن شوید که نیت و رفتار شما با لباس پوشیدنتان متناسب است و هرگز قصد ندارید از این ابزار برای سلطه به همسر و رسیدن به اهداف پنهانی استفاده نمایید. او کاملاً احساس خواهد کرد و عکس‌العملی برخلاف خواسته شما نشان خواهد داد.

2- در زندگی زناشویی خودتان را دست کم نگیرید .

خانم ها گاهی فکر می کنید که اندامتون خوب نیست و از لحاظ ظاهری به هم ریخته شدید و در کل حساس هستید .

شاید از چربی اضافه دور شکمتان منزجرهستید و مدام به خودتان ایراد می گیرید ، ولی باید بدانید که هیچ کس بدون نقص نیست ، به خودتان یادآوری کنید که زیبا هستید و مطمئن باشید در اغلب مواقع همسر شما آن طوری که فکر می کنید به این ایرادهای ظاهری توجه نمی کند.

مطمئن باشید همسرتان از اینکه در کنار شما است خوشحال بوده و احساس رضایت می کند و همین به تنهایی برای خوشحال بودن کافیست.

3- مردتان را به زندگی علاقمند کنید .

آخرین موردی که می توان برای سیاست های همسرداری برشمرد این است که همسرتان را در خانه راحت بگذارید ، مردان از زنان سخت گیر و حساس و زودرنج گریزانند. خانم ها با تشویق شوهرشان عشق همسرشان را قوی تر می کنند. مردها فرق بین تشویق واقعی و غیر واقعی را درک می کنند ، پس حتماً در خلوتتان به همسرتان بگویید که مرد بی نظیری است .

منبع : نازوب

مرتبط ها

قالب خبری