جدیدترین مطالب امروز

پلکسر چیست و چه کاربردهایی در حوزه زیبایی دارد ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

پلکسر چیست و چه کاربردهایی در حوزه زیبایی دارد ؟

آیا با روش درمانی پلکسر آشنایی دارید و میدانید این روش ، چه کاربردهای درمانی در حوزه زیبایی دارد ؟ در ادامه شما را با اطلاعاتی در این خصوص آشنا میکنیم .

پلکسر یکی از روش های جراحی زیبایی می باشد که به دلیل نداشتن برش و بخیه مزایای زیادی نسبت به سایر جراحی ها دارد. پلکسر اولین ژنراتور میکرو پلاسما با توان تصعید پوست است. پلکسر گازهای موجود در هوا را یونیزه و پلاسما ایجاد می کند تا موجب جوان سازی، لیفتینگ و سفت شدن پوست بدون هیچ برش و آسیب به اطراف و یا انتقال گرمای ناخواسته در بافت گردد.

پلکسر ، یک درمان فوری و ماندگار است که حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد و نتایج قابل پیش بینی و چشمگیری را بدون کاتر و نیدل و همچنین بدون عارضه، خونریزی و بیهوشی می دهد.

پلکسر در ارزیابی های بالینی نشان داده است بدلیل کنترل و دقت در تولید پلاسما فقط لایه اپیدرمی پوست را تصعید و لیفتینگ می کند ( بدون آسیب به لایه بازال (

این ژنراتور مانند رادیو فرکانسی جریان الکتریکی را از بدن عبور نمی دهد و همپنین همانند لیزر عمل نمی کند و کاملا متفاوت است. لیزر از طریق فوتون ها انرژی را به بافت ها انتقال و باعث تبخیر آب و کواگلیشن (coagulation) بافت می شود درصورتی که پلکسر بر خلاف لیزر یک ژنراتور میکرو پلاسما است و هیچ صدمه حرارتی به بافت نمی زند و کاملا انرژی آن کنترل شده است.

پلکسر هوای موجود در فضای GAP ( فاصله مشخصِ بین سوزن هندپیس و بافتی که باید تحت درمان قرار گیرد ) را یونیزه و تولید میکرو پلاسما و عمل تصعید را انجام می دهد. پلکسر کنترل و تمرکز کاملی بر روی میکرو پلاسمای بوجود آمده در سطح اپیدرمی دارد و سبب آسیب به بافت های اطراف و یا انتقال گرمای ناخواسته در بافت درمانی نمی شود.

مدت درمان :
– ۲۰ تا ۶۰ دقیقه وابسته به ناحیه مورد نظر است.

مدت زمان نقاهت :
– ۱-۲ هفته می باشد.

نتایج :
– پلکسر پوست اضافه (excesses skin) و ضایعات پوست (lesion skin) را برداشته و خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد.

تعداد درمان :
– ۳-۲ بار با فاصله زمانی حدود ۶ هفته است.

کاربردهای درمانی پلکسر :

– درماتولوژی
– پزشکی زیبایی
– چشم پزشکی
– دندانپزشکی
– جراحی های زنان
– استرچ مارک
– بلفاروپلاستی غیرجراحی
– هایپرپیگمنتیشن
– زگیل
– خال های مسطح و برجسته
– کلوییدها
– اسکار
– کیست های سبورییک
– هایپرکراتوز
– فرنلکتومی
– آنژیوماهای روبی
– گزانتلاسما
– تاتو
– ژنژوکتومی
– لابیاپلاستی غیرجراحی
– اکتروپیون و انتروپیون
– فیبروما
– لیفت صورت و گردن و بدن
– همانژیوما
– اسکارهای اکنه

منبع : دکترسلام

مرتبط ها

قالب خبری