جدیدترین مطالب امروز

بوسیدن و بیان نکات جالب توجهی درخصوص آن

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

بوسیدن و بیان نکات جالب توجهی درخصوص آن

یکی از بهترین واکنش هایی که میان دو فرد علاقه مند به یکدیگر می تواند اتفاق بیفتد، بوسیدن است ؛ حال آنکه بوسه ای از جنس مادرانه باشد و یا بوسه ای از جنس عاشقانه !

بوسیدن زیباترین و لذت‌بخش‌ترین راه برای ابراز عشق و دوست‌داشتن است. شاید بعضی‌ها در این کار خیلی ماهر نباشند هر چند روش‌های مختلفی برای بوسیدن عشق زندگیتان وجود دارد اما این نکات را اگر بدانید هم عاشق بوسیدن می‌شوید و هم عشقتان عاشق بوسه‌های شما می‌شود.

عمل بوسیدن برای سلامتی شما مفید است.
بوسیدن برای پوست خوب است و مانع خراب شدن دندان‌ها می‌شود و جریان خون را در صورت زیاد می‌کند که این خود برای جلوگیری از آکنه و مشکلات پوستی عالی است شاید باورتان نشود حتی بوسیدن سردرد را هم آرام می‌کند. بار دیگر که سردرد داشتید به جای خوردن قرص مسکن عشقتان را با عشق ببوسید حتما نتیجه می‌گیرید.

بوسیدن مثل یک ورزش مفید برای صورت است در حالیکه برخی نرمش‌ها مثل ماساژ چانه و گونه تنها دو ماهیچه را فعال می‌کند بوسیدن 34 ماهیچه صورت را فعال می‌کند. لازم است بدانید که بوسه‌های کوتاه و رمانتیک زوج‌ها تا 5 کالری می سوزاند و اگر یک بوسه یک دقیقه‌ای داشته باشید 26 کالری می‌سوزانید. نمی‌توانید باور کنید که اگر یک ساعت ببوسید 1560 کالری می‌سوزانید.

اندورفین آزاد شده ناشی از بوسیدن عاشقانه تا 200 برابر موثرتر از داروها و مواد مخدر قوی است. در واقع دلیل سرگیجه بعد از یک بوسه طولانی هم کمی اکسیژن و اندروفین در خون است.

هر بوسه کوچک چیزی در حدود 278 باکتری منتقل می‌کند و یک بوسه طولانی در حدود 10میلیون باکتری وارد بدن می‌کند. این یک دلیل محکم برای آن است که کسی را که عاشقش هستید ومی‌شناسید و به نظافت او اطمینان دارید ببوسید.

لبها از حساس‌ترین نقاط بدن انسان هستند. نوک انگشتان و لبها به علت داشتن میزان زیادی گیرنده‌های حسی و عصبی بسیار حساس هستند به همین دلیل است که بوسیدن اینقدر لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی است.

ازآنجا که بوسیدن باعث تولید زیاد بزاق در دهان می‌شود و بزاق دهان هم برای شستشو و از بین بردن باکتریهای دهان بسیار مفید است.

بوسیدن باعث می شود که صورت جوانتر بماند فعالیت ماهیچه‌ای تمام اعضای صورت مثل یک ورزش مداوم و همیشگی است که مانع از چروک افتاده شدن پوست صورت می‌شود.

محققان آلمانی کشف کردند که 3/2 زوج‌ها هنگام بوسیدن به سمت راست خم می‌شوند.شاید به این موضوع در فیلم‌ها و تجربه‌های خود دقت نکرده‌باشید اما کاملا یک مسئله علمی است.

شاید فکر کنید بوسیدن یک رفتار کاملا مربوط به انسان است. اما محققان دانشگاه توکیو کشف کردند که این رفتار در موشها هم برای جذابیت و شروع رابطه جنسی انجام می‌شود به طوریکه آنها دماغ یکدیگر را به هم می‌مالند.

طولانی‌ترین بوسه دنیا ، 58 ساعت و 35 دقیقه و 58 ثانیه طول کشید. یک زوج تایلندی برای بردن جایزه الماس این مدت بدون توقف یکدیگر را بوسیدند.

منبع : زنجفیل

مرتبط ها

قالب خبری