سرویس نذری یک جم

توضیح مختصری در خصوص سرویس نذری

بخش نذرک

بخش نذری های نمایشی

بخش نوشته های نذری

سرویس نذری یک جم چیست و چه هدفی را دنبال می کند ؟

سرویس نذری یک جم مختص به بخش مذهبی سایت می باشد و با هدف تعامل بیشتر کاربران با این بخش راه اندازی شده است . این سرویس در حال حاضر با محوریت موضوعی امام زمان ( عج ) و در 3 بخش کلی : نذرک ، نذرهای نمایشی و نوشته های نذری شروع به کار کرده است .

سرویس نذری یک جم 99% به صورت کاربر محور و بر پایه ی مشارکت تمامی کاربران سایت یک جم طرح ریزی شده است و تنها 1% بر دوش مجموعه ی یک جم می باشد . امیدواریم که این مهم تحقق یابد و کاربران سایت ، ما را در پیمودن هر چه بهتر و باکیفیت تر این راه یاری کنند .

بخش نذرک :

نخستین بخش نذری ، با عنوان نذرک ( نذری های کوچک ) نامگذاری شده است . این بخش در هیدر سایت ( زیر لوگو ) و در تمامی صفحات یک جم قابل بازدید است .

تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت می توانند از دو طریق ارسال پیام کوتاه و یا ارسال ایمیل ، شریک بخش نذرک در سرویس نذری باشند .

روش کار به این شکل است که شما می توانید در قالب پیام کوتاه با تلفن همراه و یا در قالب ارسال ایمیل ، هر گونه شعر دوبیتی و کوتاه ، متون پیامکی و دلنوشته های خیلی کوتاه خود را ( نهایتا 150 کاراکتر ) برای ما ارسال کنید تا با نام و نشان شما در یک جم نمایش داده شود . ( حتی ذکر یک صلوات و یا دعای فرج هم می تواند شامل این بخش باشد )

راههای ارسال نذرک :

1- ارسال پیام کوتاه به شماره ی : 503 303 333 50003 ، با فرمت زیر :

نام شما ( درصورت تمایل ) : نذرک شما ( به عنوان مثال = ” شهاب آرمان : اللهم عجل لولیک الفرج ” )

2- ارسال ایمیل به آدرس nazrak@yekjam.ir

بخش نذری های نمایشی :

دومین بخش نذری ، تحت عنوان نذری های نمایشی می باشد که می توانید هرگونه ویدئوی مذهبی ( چه خودتان ساخته باشید و چه دانلود کرده باشید ) را از طریق ارسال ایمیل برای ما بفرستید .

در خصوص شرکت در این بخش ، ذکر چند نکته برای اطلاع کاربران خالی از لطف نیست :

1- ویدئوهای ارسالی برای نمایش در این بخش ، می تواند شامل کپی رایت باشد ، به این معنی که در ویدئوهای خود می توانید ، لینک سایت و وبلاگ ، تبلیغ شرکت و کسب و کار و یا حتی آدرس اکانت های شبکه های اجتماعی خود را نیز قرار دهید .

2- از آنجاییکه در حال حاضر ، فضای مجزایی برای آپلود ویدئوهای ارسالی کاربران در نظر گرفته نشده است ، از شما کاربران گرامی خواهشمندیم ویدئوهای خود را در سرویس های اشتراک گذاری فایل آپلود کرده و لینک آپلود فایل های ویدئویی خود را برای ما ارسال کنید تا در بخش مربوطه نمایش داده شود . ( فقط سعی کنید که اولا : از سرویس های اشتراک فایلی که معتبر هستند و محدودیت ندارند استفاده کنید و در ثانی : سعی کنید حتی الامکان حجم ویدئوهای ارسالی زیاد نباشد و با فرمت های رایج ویدئو تهیه و آپلود شوند . )

ارسال لینک فایل ویدئوی نذری به آدرس : nazrak@yekjam.ir

بخش نوشته های نذری :

سومین بخش از سرویس نذری ، نوشته های نذری است که به وسیله ی آن می توانید متون بلند خود را برای ما ارسال کنید . این بخش در 3 موضوع : مقاله ، شعر و داستان فعالیت می کند و شما می توانید به دلخواه در هر کدام از 3 موضوع گفته شده شرکت کنید و متون بلند خود را در قالب یک متن ، برای این بخش ارسال فرمایید تا پس از تأیید و بازبینی در قسمت مطالب سرویس نذری که هم در صفحه اصلی ، هم در آرشیو نذری و هم در ستون کناری همین صفحه به تفکیک قابل مشاهده است ، قرار داده شود .

رعایت نکاتی در خصوص شرکت در این بخش الزامی است :

1- تمامی متون ارسالی ( اعم از مقاله ، شعر و داستان ) بایستی کاملا منطبق با موضوعات مذهبی باشد و حول این محور بچرخد .

2- حتی الامکان سعی کنید متون را به نگارش خود درآورید ( صرفا کپی کاری نباشد ) و یا اینکه اگر مقاله ، داستان و یا شعری را از جایی کپی کردید و می خواهید در این بخش به نمایش بگذارید ، حتما لینک منبع را در ابتدای متن ارسالی خود ذکر کنید .

3- تمامی فیلدهای فرم زیر ( غیر از فیلد ارسال تصویر ) اجباری است و بایستی آنها را پر کنید ، زیرا در غیر اینصورت اجازه ی ارسال متون به شما داده نخواهد شد .

4- فیلدی که مربوط به تصاویر متون است اجباری نیست و می توانید متن های خود را بدون عکس هم ارسال کنید ولی چنانچه عکسی برای متون خود انتخاب کنید از دو جهت مناسب تر است . ( اول اینکه کپی رایت را می توانید در عکسهای ارسالی خود نیز داشته باشید و دوم اینکه متونی که دارای عکس باشند ، به شرط رعایت دیگر نکات ارسال این بخش ، زودتر تأیید خواهند شد . )

5- اگر تمایل به ارسال عکس همراه با متن های ارسالی خود داشتید ، فقط به این نکته توجه داشته باشید که تصاویر شما کم حجم باشند و نهایتا با طول و عرض 300 * 300 پیکسل ارسال شوند ، زیرا در غیر اینصورت متن خود را بایستی بدون تصویر بفرستید .

در نهایت با امید به خدا ، امید داریم که بتوانیم سرویس دهی در این بخش و کل مجموعه ی یک جم را بهتر و باکیفیت تر سازیم و این را هم می دانیم ، بدون شک مشکلات و نقایصی برای هر سرویس نوپا وجود دارد که به همین دلیل از شما کاربران محترم یک جم خواهشمندیم چنانچه نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و یا ایده ای در خصوص بهتر شدن این بخش دارید از طریق فرم ارسال نظر برای این مجموعه ارسال کنید .

ارسال نظر :