گیاه سداب و تأثیرات این گیاه در درمان سرطان !

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : مارس 17, 2019
گیاه سداب و تأثیرات این گیاه در درمان سرطان !

گیاه سداب یکی از گیاهان مؤثر در از بین بردن سلول های سرطانی محسوب می شود ؛ از همین رو قصد داریم در این مقاله به بررسی تأثیرات گیاه سداب در درمان سرطان بپردازیم .

محققان در کشور ایتالیا ، تاثیر اعجاب انگیز و معجزه آسای گیاه سداب در از بین بردن  سلول های بدخیم تومورهای مغزی و سرطان ها کشف کردند ؛ محققان این پژوهش را در کالج ناپلز کشور ایتالیا انجام دادند این گیاه مدیترانه ای از گروه مرکبات است که در از بین بردن و کشتن سلول های بدخیم و خطرناک که از نوع رایج ترین و علاج ناپذیرترین شکل تومورهای مغزی هستند، بسیار موثر است .

گیاه سداب از ویژگی فوق العاده ای برای نابود ساختن سلول تومورهای مغزی و بیماری های خطرناکی چون سرطان ها برخوردار است .

بر اساس مطالعات و بررسی های انجام شده در مورد گیاه سداب ، این گیاه مدیترانه ای می تواند بدون آسیب رساندن به سلول های سالم اقدام به کشتن و از بین بردن سلول های بدخیم نماید .

عصاره گیاه سداب قادر است تا سلول های بدخیم تهاجمی تومور مغزی گلیوبلاستوما را بدون این که آسیبی به سلول های سالم وارد کند ، از بین برده و نابود سازد .

کلودیا سینیگلیا ، استادیار گیاه شناسی دانشگاه ناپلز ، در این رابطه می گوید : ” مواد طبیعی منبع مهمی از مولکول های جدید با فعالیت درمانی در بسیاری از بیماری های خطرناک از جمله انواع سرطان ها هستند ”

منبع : medplant

اشتراک گذاری این مطلب در :