جدیدترین مطالب امروز

گوشواره مناسب گوش را چگونه انتخاب کنیم ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

گوشواره مناسب گوش را چگونه انتخاب کنیم ؟

آیا تا به حال به این موضوع توجه داشته اید که برای هر گوش باید گوشواره متناسب با آن گوش را انتخاب کرد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

کشیدگی لاله‌ی گوش، یکی از عوارض ناخوشایند وآزاردهنده‌ی استفاده از بعضی گوشواره‌ ها به مرور زمان است.
حال چگونه باید از عارضه کشیدگی لاله گوش جلوگیری کنیم؟
اگر شما جزو عاشقان زیورآلات هستید، اما نمی‌خواهید گوش‌هایتان کشیده شوند، گوشواره ‌هایی را انتخاب کنید که بدون اعمال فشار زیاد روی لاله‌ی گوش‌ها شیک بنظر برسند و همچنین یاد بگیرید چگونه از این اتفاق جلوگیری کنید.

گوشواره های سنگین
گوشواره های سنگین‌تر، بیشتر باعث کشیدگی لاله گوش می‌شوند. کشیدگی گوش به مرور زمان و در زنانی ایجاد می‌شود که بیشتر اوقات از گوشواره های سنگین استفاده می‌کنند. البته ضخامت لاله‌ی گوش نیز تعیین کننده این است که چه وزنی از گوشواره روی شما تاثیر بگذارد. اگر شما همیشه روی استفاده از یک جفت گوشواره ی سنگین پافشاری داشتید، احتمالا لاله گوش شما نازک شده است.

پشت گوشواره های بی کیفیت
شاید جالب باشد که بدانید گوشواره ها به تنهایی عامل کشیدگی گوش نیستند و پشت گوشواره ها نیز دراین میان نقش دارند. هنگام استفاده از گوشواره ، به خصوص گوشواره های سنگین، گوش‌های شما نیازمند یک تکیه گاه مناسبند. پشت گوشواره های کوچک و شکننده، تکیه گاه موردنیاز گوش‌هایتان را تامین نمی‌کنند. اگر گوشواره های شما دارای قفل‌های بی دوام و کوچک هستند، در اولین فرصت به یک فروشگاه زیورآلات یا داروخانه مراجعه کنید و یک جفت پشت گوشواره ی محکم، بزرگتر، و بهتر بخرید.

استفاده از گوشواره ها در هنگام خواب
هنگام رسیدن به خانه، گوشواره هایتان را در بیاورید. هر چه مدت زمان بیشتری گوشواره به گوش‌هایتان باشد، تغییرات بیشتر و بزرگتری در اندازه‌ی لاله‌ی گوش‌هایتان بوجود می‌آید. قبل از اینکه به خواب ناز فرو بروید، گوشواره هایتان را در بیاورید و به گوش‌هایتان استراحت دهید. در واقع می‌توان گفت بهترین کار این است که به محض ورود به خانه، گوشواره هایتان را از گوشتان خارج کنید. به خصوص اگر گوشواره های سنگینی دارید.

بهترین گوشواره ها برای استفاده
استفاده از گوشواره های سنگین در بعضی موارد کار بدی نیست، اما به طور کلی بهتر است از گوشواره های میخی که فشار زیاد روی لاله‌ی گوشتان وارد نمی‌کنند، استفاده کنید. ولی اگر عاشق گوشواره های بلند هستید، سعی کنید از گوشواره هایی که جنس سبک تری مثل پلاستیک دارند استفاده کنید. با این کار بدون اینکه لاله گوش‌هایتان را به سمت پایین بکشید، به استایلی که می‌خواهید رسیده‌اید.

منبع : سرخاب سفیداب

مرتبط ها

قالب خبری