جدیدترین مطالب امروز

گریم فوق العاده ی بینی و خوش فرم کردن آن

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

گریم فوق العاده ی بینی و خوش فرم کردن آن

آرایش راز و رمزی دارد که با رعایت آن ها می توان چهره را جذاب تر کرد ، اکنون با چند تکنیک ساده جهت گریم حرفه ای بینی و خوش فرم کردن آن آشنا خواهید شد .

انسان بهترین مخلوق خداوند است و چیزی که خالق بی همتا خلق می کند بی شک بهترین و زیبا ترین خواهد بود ، البته رسیدن به این نتیجه بستگی به دریچه ی نگاه آدمی دارد . ممکن است عده ای از برخی ویژگی های ظاهری خود راضی نباشند و مدام به فکر رفع و یا تغییر آن ها اعمال مختلفی را انجام دهند ، مثلا عمل های زیبایی پی در پی را امتحان کرده اند اما به نتیجه ی مطلوب نرسیده اند و یا به دلیل هزینه های گزاف ، ترس از جراحی و… به کل سمت جراحی پلاستیک نرفته اند . البته پیشنهاد خود ما نیز دوری از این گونه جراحی ها است زیرا با گذشت زمان عوارض آن ها کم کم بروز می کند .

بسیاری دلیل می تواند وجود داشته باشد اما ما روشی راحت را پیشنهاد می کنیم تا هم از چهره ی طبیعی خود لذت ببرید و هم در جمع دوستان و … آنطور که می خواهید ظاهر شوید ؛ از زیاد ترین اعمال جراحی که در بین مردم رواج پیدا کرده است عمل کوچک کردن بینی می باشد . در ادامه خواهید دید چگونه با چند تکنیک آرایشی ساده می توانید بینی خود را کوچک تر از حد معمول آن در آوردید .

در ابتدا صورت خود را طبق معمول همیشه آماده کنید ، از هر نوع کرم پودر یا پنکیکی که استفاده می کنید بهره برده و بینی خود را نیز فراموش نکنید .

سپس خط ابرو ها را به صورت فرضی در دوطرف تیغه ی بینی تا پره های بینی دنبال می کنیم ؛ این دو خط موازی چپ و راست تیغه ی بینی را به رنگی تیره تر از کرم پودر ( یا هر پوشاننده ی دیگری که استفاده کرده ایم ) آغشته می کنیم ؛ در قسمت پره های بینی ، باید با کمک گوش پاکن کمی ادغام دو رنگ را طبیعی تر جلوه دهیم .

قسمت پایین غضروفی بینی را نیز ( سر گرد مانند بینی ) با همین روش یک هلال تیره ایجاد می کنیم ، با استفاده از این روش ساده می توانید بینی خود را کوچک تر از حد طبیعی به نظر بیاورید . توجه داشته باشید رنگ استفاده شده باید باید از کرم پودر تیره تر باشد ولی نه در اندازه ای که کار را از حالت گریم خارج کند .

هر چه بینی شما گوشتی و کوتاه تر است سعی کنید خط دو طرف تیغه ی بینی را کشیده تر رسم کنید تا بینی بلند تر به نظر بیاید .

بسیار خب ، به خاطر داشته باشید هنوز گریم بینی به اتمام نرسیده است ، اکنون می خواهیم روی تیغه ی بینی را نیز اندکی تیره تر کنیم ولی نه در حد خطوط موازی ترسیم شده . برای این کار تیغه ی بینی را در ذهن خود دو قسمت کنید و نیمه ی بالایی را به سمت پره های بینی سایه بزنید .

در انتها کمی حفره های بینی و فاصله ی بین لب و بینی را ( تیغه ی کوتاه متصل کننده ) تیره تر می کنیم و سعی کنید بخش های باقیمانده را ( یعنی یک دوم دیگر تیغه ی بینی و کناره های پره ی بینی ) اندکی روشن تر از بخش های دیگر نگه دارید .

مرتبط ها

قالب خبری