جدیدترین مطالب امروز

کپسول سینورکس آر ایکس درمان کننده قوی زودانزالی

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : داروخانه

کپسول سینورکس آر ایکس درمان کننده قوی زودانزالی

کپسول سینورکس آر ایکس از جمله موثرترین داروها در زمینه درمان انزال زودرس است ، این کپسول فاقد هرگونه مواد افزودنی ( نگهدارنده ، رنگ ، طعم دهنده و… ) می باشد .

کپسول سینورکس از جمله داروهای کارآمد در زمینه درمان مشکلات جنسی است ، سینورکس با افزایش انرژی و به حداقل رساندن خستگی های فیزیکی و روحی ، باعث افزایش قوای جنسی و جلوگیری از انزال زودرس می شود ؛ متاسفانه گاه افراد با اتکا به روش مصرف ارائه شده بر روی محصول ( دو کپسول همراه غذا یا طبق نظر پزشک ) ، از مراجعه به پزشک خودداری می کنند و تنها سعی در حفظ تعداد مصرفی در هر روز دارند ؛ سوالی که ایجاد می شود این است که آیا کپسول سینورکس با ویژگی های فردی شما ( با توجه به سن و… ) مناسب است ؟ آیا مشکلات جنسی مانند زودانزالی را می توان تا پایان عمر با دارو درمان کرد ؟ قطعا خیر ، در مان چنین مشکلاتی علاوه بر دارو به رفتاردرمانی و روان درمانی نیز نیاز دارد ( که پیش نیاز تمام این ها تشخیص بیماری یعنی انزال زودرس است ) اما اگر در فرض پاسخ را مثبت فرض کنیم ، قطعا شیوه مصرف باید براساس علم پزشکی تعیین شود در غیر این صورت نتیجه مطلوب را درپی نخواهد داشت .

چرا سینورکس را نباید خودسرانه مصرف کرد ؟

خوددرمانی در کل رد شده است اما دلایل ارائه شده در این خصوص را می توان اینگونه عنوان کرد ، کپسول سینورکس ترکیبی از جیسینگ ، عصاره دانه جو ، یوهمبین و… است ، هر کدام از این مواد قطعا تاثیرات مثبت و عوارضی را برای بدن درپی خواهند داشت ( این تاثیرات با توجه به هرفرد متفاوت خواهد بود ) ، بعلاوه آنکه مقدار مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است و این نشان می دهد که مقدار تایین شده ( 2عدد در روز ) در شرایط خاصی قابل پیروی است . به عنوان مثال تنها کسانی می توانند از دوکپسول سینورکس ( آن هم به صورت همزمان در یک وعده غذایی ) استفاده کنند که ناراحتی گوارشی یا معده نداشته باشند ، در غیر این صورت اگر مجاز به استفاده از دو کپسول در یک روز هستند بهتر است در هر وعده یک عدد استفاده شود .

برای نمونه ای دیگر از دلایل پرهیز مصرف خودسرانه سینورکس می توان به همزمانی دارو با دیگر فرآورده های درمانی اشاره کرد ، مصرف همزمان سینورکس بیشتر با برخی داروهای گیاهی مجاز است ( آن هم در شرایطی که شخص به بیماری خاصی مبتلا نباشد ) . بنابراین استفاده از این مکمل غذایی ( کپسول سینورکس ) به صورت خودسرانه می تواند احتمال وقوع خطر را برای برخی افراد ( شامل افراد با فشارخون بالا ) افزایش دهد .

پیرامون سینورکس :

همانطور که پیش از این گفتیم کپسول های سینورکس ( که در بسته های 60 تایی عرضه می شوند ) حاوی موادی هستند ، اولین ترکیب جیسینگ است که از گیاه جیسینگ پاناکس گرفته شده است ، این گیاه در حالت کلی به تقویت حافظه ( در زمینه تمرکز ، بابردن قدرت حفظ و… ) و قوای جسمانی ( همچنین جنسی ) کمک بسیار می کند .

یوهمبین نیز از دیگر ترکیبات سینورکس است و مانند جیسینگ از خانواده گیاهان است . یوهمبین درختی همیشه سبز است که عمده ترین تاثیرات آن را می توان تاثیر بر فشارخون بالا و پایین ( زمانی که عارضه به سبب ایستادن های طولانی رخ می دهد ) ، دیابت ، تقویت قوای جنسی و بهبود افسردگی برشمرد .

عصاره برگ درخت سکه ( بیشترین تاثیر بر قدرت حافظه ، همراه با اندکی تاثیر بر مسائل جنسی ) ، عصاره دانه گوارانا ( با تاثیرگذاری چندین برابر نسبت به کافئین قابلیت انرژی زایی دارد ) ، عصاره دانه جو ( بالا بردن قوای جنسی و قدرت باروری ) ، لانگ جک ( کنترل کننده قوی اختلال های نعوظ ) ، نخل بادبزنی اره ( جلوگیری از مشکلات پروستات نظیر بزرگ شدن آن ها ) ، ترستریس تریبولوس ( با پوشش دادن سلامت قلبی و سیستم ادراری تناسلی ) ، آمینواتان سولفونات ( تعمین پروتئین ، کنترل استرس و… ) ، ال آرژنین ( تاثرشگرف بر قلب و وضعیت رگ های خونی ) و ویتامین B3 از دیگر ترکیبات کپسول سینورکس هستند که همگی بر دو اصل تمرکز دارند : اول تقویت قوای جنسی و دوم تاثیر بر قدرت حافظه و عوامل ذهنی مانند کاهش استرس ، اضطراب و… ، دیگر خواص ترکیبات موجود در کپسول که از بارزترین موارد تاثیرگذاری بوده اند در گیومه مقابل هریک خاطرنشان شده است .

مرتبط ها

قالب خبری