جدیدترین مطالب امروز

کپسول بالون از جمله کپسول های مؤثر در کاهش وزن ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : داروخانه

کپسول بالون از جمله کپسول های مؤثر در کاهش وزن ؟

اگر دارای اضافه وزن هستید و از این وضعیت خود رضایت ندارید ، بد نیست این مطلب که درخصوص تأثیر کپسول بالون در کاهش وزن افراد می باشد را مطالعه کنید .

در این مقاله ، قصد داریم شما را با نوعی داروی لاغری ، به نام کپسول بالون آشنا کنیم که به کمک روشی جالب و بدون درد ، به کاهش وزن شما کمک خواهد کرد .

در بسیاری از کشورهای اروپایی ، استفاده از کپسول بالون ، به عنوان یک کپسول کاهنده ی وزن ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بعضا راهکاری جایگزین برای افرادی شده است که چندان تمایلی به عمل جراحی و یا گرفتن رژیم های متعدد لاغری ندارند .

اگر برای شما هم این سئوال پیش آمده است که نحوه ی استفاده از این کپسول ها چگونه است ؟ باید بگوییم که به گفته ی برخی از متخصصین تغذیه در این خصوص ، قرارگیری کپسول بالون در شکم فرد بیمار ، نیازی به هیچ گونه جراحی و یا بی ‌حسی نداشته و پس از بلعید شدن قرص توسط فرد چاق ، کپسول ، مانند یک بادکنک یا بالون در معده باد می‌ کند .

لازم به توضیح است که بدانید ، پس از باد شدن کپسول بالون ، این بالون به مدت 3 ماه در معده ی بیمار باقی خواهد ماند .

سازو کار کپسول بالون به اینگونه است که به دلیل باد شدن این کپسول در معده ، بخشی از فضای معده اشغال و در نتیجه شما احساس سیری خواهید کرد و در نتیجه با مصرف کمتر غذا ، به تدریج روند لاغری در بدنتان صورت می ‌گیرد .

استفاده از کپسول بالون ، برای افرادی که مشکلات گوارشی ندارند ، مفید بوده و در کاهش وزن آن‌ ها کمک شایانی خواهد کرد و از آنجاییکه کاهش وزن با این روش ، به صورت دوره‌ ای می باشد ، درنتیجه مناسب افرادی است که مایلند طی سه ماه ، وزن خود را کاهش دهند .

اما اگر درخصوص تأثیر و تفاوت استفاده از کپسول بالون ، درمقایسه با سایر روش ها میخواهید اطلاعاتی به دست آورید ، بایستی بگوییم که افراد چاقی که از کپسول بالون برای لاغری استفاده می ‌کنند ، 2 برابر بیشتر از سایر افرادی که با رژیم غذایی سعی در کاهش وزن دارند ، لاغر می شوند ، به طور واضح تر می توان ادعا کرد که با استفاده از این کپسول‌ ها ، انتظار می ‌رود فرد چاق بعد از طی شدن طول درمان ، بین 5 تا 7 کیلو کاهش وزن را تجربه کند .

مرتبط ها

قالب خبری