جدیدترین مطالب امروز

کلوران ژلی که گزینه ی مناسبی برای شستشوی کودکان است

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : نکته ها

کلوران ژلی که گزینه ی مناسبی برای شستشوی کودکان است

محصولی که در ادامه می خواهیم به شما معرفی کنیم مخصوص کودکان می باشد و برای شستشوی سر و بدن آنها به کار می رود . ژل کلوران نام نهایی این محصول است .

بعد از محصولات مختلف و متنوعی که در بخش زیبایی یک جم به شما معرفی کردیم ، شاید نوبت به آن رسیده باشد که برای کودکان نیز دست به کار شویم و محصولی را تحت عنوان یک نکته ی بهداشتی و سلامتی که مطابق با نیاز یک کودک باشد را معرفی نماییم .

یکی از حساسیت های والدین درخصوص کودکانشان ، ( مخصوصا اگر فرزند اول آنها باشد ) ، بحث مربوط به شستشوی کودک می باشد که در برخی مواقع این حساسیت ها به اوج خود می رسد ، درحالیکه اصلا نیازی به این همه حساسیت نیست !

در قدیم که علم اینگونه پیشرفت نکرده بود ، کودکان با روشهای سنتی و تجربی شستشو می شدند ، ولی امروزه به دلیل ایجاد روش ها و محصولات متنوع در حوزه ی بهداشت و سلامت ، می توان در کنار روش های قدیمی ( که در اکثر مواقع ، واقعا بهترین گزینه های روی میز هستند ) ، از روش ها و محصولات جدید هم به عنوان مکمل استفاده کرد تا بهترین نتایج حاصل گردد ، کمااینکه محصولاتی نظیر شامپو بچه و … نیز در حال حاضر ، مورد استفاده ی عمومی مردم می باشد .

ژل کلوران ، ژلی می باشد که مختص شستشوی سر و بدن کودکان است ، ژلی که دارای مشخصه هایی چون : محافظ و متعادل کننده اسکالپ ، فوق ملايم جهت مصرف روزانه ، درخشان کننده و حالت دهنده ، غنی از عصاره ی کالندولا با خواص التيام بخش ، ضد تحريک و نرم کننده می باشد .

این ژل ، ساخته ی کلوران ( Kloran ) است و دارای قابلیت فوق العاده ای جهت تطابق با شرایط طبیعی بدن می باشد و به طور خاص ، ویژه ی نوازادان است .

از آنجاییکه پوست نوزادان و کودکان ، دارای خاصیت قابل توجهی می باشد که مستلزم رعایت نکات مهمی برای حفاظت از آن است ، کلوران نیز سعی کرده که در محصول خود خواص هیپوآلرژی را رعایت کند تا کودک دلبند شما با مشکلات حساسیتی مواجه نگردد و این اطمینان را داده است که ژل سر و بدن کلوران از نظر میزان کارایی و پذیرش و قابلیت انطباق ، تحت استانداردهای ویژه ی کودکان قرار گرفته و ایمنی و کارایی آن تأیید شده می باشد .

در انتها روش مصرف ژل کلوران را برای شما مصرف کننده ی محترم توضیح خواهیم داد .

کلوران را دقیقا مانند روش معمول استفاده از شامپوهای موجود در بازار می توانید برای کودک خود مورد مصرف قرار دهید ، به اینصورت که بایستی ابتدا سر و بدن کودک خود را به ژل کلوران آغشته نمایید و پس از ایجاد کف ، آبکشی کنید .

مرتبط ها

قالب خبری