جدیدترین مطالب امروز

کرم موبر سینره کرمی با کارایی بالا در موزدایی

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

کرم موبر سینره کرمی با کارایی بالا در موزدایی

اگر دنبال راهکاری برای از بین بردن موهای بدن خود هستید ، می توانید از کرم موبر سینره استفاده کنید که در نوع خود محصولی منحصربفرد می باشد .

برخی از افراد و به خصوص بانوان از اینکه دارای موهای زیاد و ضخیمی در نواحی مختلف بدنشان هستند رضایت ندارند و به دنبال راهکاری اند که با حداقل درد و سوزش بتوانند از شر موهای بدنشان خلاص گردند . کرم موبر سینره یکی از راهکارهایی است که می توان روی آن حساب کرد .

سینره در عین اینکه از کارایی بالایی برخوردار است ، می تواند در حداقل زمان ممکن عملیات موبری و موزدایی از بدن را انجام دهد و علاوه بر اینها بسیار ملایم می باشد و باعث ایجاد سوزش و تحریک روی پوست نیز نمی شود .

فرمولاسیون منحصر به فرد کرم موبر سینره به گونه ای است که بدون صدمه زدن به پوست باعث می شود که هم موهای کلفت و هم موهای نازک از بین بروند .

یکی از ویژگی هایی که کرم موبر سینره و محصولات مشابه آن دارند این است که این کرم ها به دلیل اینکه موها را از ناحیه ای عمیق تر از سطح پوست در قسمت فولیکول از بین می برند ، به همین دلیل مدت زمانی که بخواهد این موها مجددا بلند شوند و دوباره سطح پوست را زبر کنند ، طولانی تر می گردد و بعلاوه موهایی که بعد از مدتی رشد می کنند و از پوست خارج می شوند نیز نرم بوده و همچنین مشکلاتی نظیر رویش مو در زیر پوست و ایجاد جوش و التهاب نیز همراه با استفاده از کرم موبر سینره به وجود نمی آید .

ماده ی مؤثری که در این فرآورده ( کرم موبر سینره ) به کار رفته است ، مخلوطی از تیوگلیکولات کلسیم و سدیم است که به درون ساقه ی مو نفوذ کرده و پیوندهای دی سولفید را در کراتین حل می کند و موجب از بین رفتن ساختمان مو می گردد ، به طوری که با اعمال کمترین نیروی مکانیکی مثل کشیدن یک پارچه نم دار بر روی موضع موها ، به راحتی از سطح پوست جدا می شوند.

به منظور مورد مصرف قرار دادن سینره بایستی به چند نکته توجه داشته باشید :

1- قبل از اینکه کرم موبر سینره را مورد مصرف قرار دهید سعی کنید حتما این محصول را ابتدا روی پوست خود تست کنید تا مطمئن شوید که پوست شما هیچگونه عکس العمل غیرعادی ( مثل التهاب ، حساسیت و … ) از خود نشان نمی دهد . ( به این منظور باید مقداری از این کرم را روی سطح کوچکی از ناحیه ی مورد نظر قرار داده و بعد از گذشت مدت زمان 5 دقیقه ، آن را پاک کنید و تا 24 ساعت منتظر باشید تا مطمئن شوید که التهاب و یا حساسیتی ایجاد نخواهد شد )

2- به صورت مکرر از این کرم استفاده نکنید ، زیرا موجب تضعیف موهای موجود در نواحی از بدن خواهد شد که به وسیله ی این کرم عمل موزدایی را انجام می دهید .

و حال روش استفاده از کرم موبر سینره :

در ابتدای امر ، مقداری از کرم را بر روی ناحیه ی مورد نظر از پوست قرار دهید به صورتی که کاملا روی موها را بپوشاند ، پس از گذشت 3 الی 5 دقیقه ، ابتدا یک منطقه ی کوچک را پاک نمائید ، اگر مشاهده کردید که موها بدون هیچ مشکلی از سطح پوست کنده شدند و عمل موزدایی به خوبی انجام گرفت ، به آرامی کرم را در خلاف جهت موها از روی پوست بردارید وسپس با آب سرد بشوئید .همچنین می توان از یک پارچه ی نرم و یا پنبه ی نم دار نیز برای برداشتن کرم استفاده نمود. ( در زمان مصرف این کرم ، دو نکته را هم در نظر داشته باشید که : 1- کرم را بر روی پوست مالش ندهید ، 2- پس از استفاده ، از شستشوی پوست خود با صابون خودداری نمائید )

مرتبط ها

قالب خبری