جدیدترین مطالب امروز

کبودی و سیاهی دور چشم با چه روشی از بین خواهد رفت ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

کبودی و سیاهی دور چشم با چه روشی از بین خواهد رفت ؟

به مرور زمان و به دلایل مختلفی ، اطراف چشم افراد ممکن است دچار عارضه ای به نام سیاهی دور چشم شود ، اما آیا روشی برای رفع و از بین بردن این مخل زیبایی وجود دارد ؟

از آنجاییکه چشم افراد ، یکی از فاکتورهای بسیار مهم زیبایی محسوب می شود و در دید مستقیم و 100 درصدی دیگران قرار داد ، پس مطمئنا یکی از عواملی که می تواند این زیبایی را به خطر اندازد و به عبارت دیگر تهدیدی برای زیبایی هر فرد باشد ، بحث سیاهی دور چشم است .

سیاهی دور چشم می تواند به دلایل مختلفی ، از جمله : خواب نامناسب و ناکافی ، تغذیه ی ناصحیح ، استفاده ی مداوم از وسایلی نظیر ( موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و … ) ، فقر آهن و در درجات پیشرفته تر : خودارضایی ، اعتیاد به مواد مخدر و … به وجود آید .

البته برخی از کبودی ها و عوامل سیاهی دور چشم با ترک عادات غلط ، به خودی خود و بدون استفاده از هرگونه ابزار و روش های دیگر قابل بازگشت بوده ، که البته نیازمند زمان نیز هست .

امروز روشی به غیر از روش طبیعی و زمانبر رفع سیاهی دور چشم را خواهیم گفت ، روشی که شاید بیشتر مناسب افرادی باشد که می خواهند سریع تر این مشکل را برطرف کنند . ( البته لازم به توضیح است که اینگونه روش ها که در ادامه به یکی از آنها اشاره خواهیم داشت ، درصورتی تأثیر خود را به طور کامل خواهند گذاشت که فرد نیز عادات غلط خود را کاهش داده و رفته رفته این عادات را به طور کامل ترک کند )

خوب ، حال سراغ یکی از این روش ها ( ابزارهای رفع سیاهی دور چشم ) می رویم :

مطمئنا تمامی شما عزیزان و به خصوص بانوان محترم با کرم های دور چشم ، آشنایی دارید ، ولی شاید افراد کمتری با ژل دور چشم آشنا باشند !

ژل دور چشم فلوکسیا ، یکی از همان ابزارهای رفع سیاهی دور چشم و کبودی آن است ، این کرم علاوه بر برطرف ساختن سیاهی دور چشم ، می تواند به دلیل مواد به کار رفته ی درونش ، پف چشم را نیز مرتفع سازد .

بر کسی پوشیده نیست که لازمه ی حفظ درخشندگی و سلامت پوست اطراف چشم ، محافظت از آن می باشد که این کار از طریق اینگونه ژل ها نیز میسر می گردد .

شاید برای برخی سئوال باشد که عملکرد این ژل ها و یا به طور خاص ، عملکرد ژل برطرف کننده ی پف و سیاهی دور چشم فلوکسیا چگونه است ؟ بافت ژل مانند فلوکسیا ، سریعا به وسیله ی لبه ی بیرونی پوست جذب شده و مواد مؤثر آن می تواند پف و سیاهی دور چشم و همچنین خشکی و حتی استرس آن را نیز برطرف سازد و در نتیجه این ناحیه ( دور چشم ) را مرطوب ، نرم ، شفاف و صاف تر سازد .

و اما روش مصرف این ژل :

بایستی صبح و شب ، با حرکات ضربه ای ملایم روی پوست تمیز اطراف چشم ، از وجود این ژل بهره ببرید تا بتوانید سریعتر سیاهی دور چشم خود را التیام بخشید .

این نکته را هم به عنوان سخن آخر در نظر داشته باشید که اولا سعی کنید با الگوبرداری از روش های ضد سیاهی دور چشم و رعایت نکاتی در این زمینه ، از دچار شدن به این مشکل جلوگیری کنید ، ولی چنانچه به هر دلیلی دچار این عارضه شدید ، سعی کنید حتی الامکان از روش های طبیعی ( مثل بهره گیری از ماسک های طبیعی و … ) در رفع سیاهی دور چشم خود استفاده کنید ، تا روش هایی چون اعمال زیبایی و یا حتی همین ژل ها و کرم هایی که درصد هایی از مواد شیمیایی را در خود دارند .

مرتبط ها

قالب خبری