جدیدترین مطالب امروز

کاربردهای زیبایی ميكروپيگمنتيشن به راحتی یک لبخند

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

کاربردهای زیبایی ميكروپيگمنتيشن به راحتی یک لبخند

پیش از این تاتو برای خانم ها دردسرهایی را به همراه داشت ، اعم از مصنوعی بودن رنگ ، درد و خونریزی شدید و… ، جادوی ميكروپيگمنتيشن تمام این مشکلات را حل کرده است .

شما برای داشتن ظاهری آراسته چقدر خود را به دردسر می اندازید ؟ زمانی که در یک روز گرم تابستان یا یک روز بارانی در پاییز یا زمستان بیرون می روید تا چه حد نگران برهم خوردن آرایش صورتتان هستید ؟

ميكروپيگمنتيشن یا آرایش دائم ، راه حلی کارآمد است که به شما کمک می کند 24 ساعته آرایش خود را حفظ کنید و در آخر شب همانگونه به نظر برسید که در ابتدای صبح بوده اید .

در فرآیند ميكروپيگمنتيشن رنگ به کمک وسایل یکبار مصرف مخصوص که توسط متخصص این کار مورد استفاده قرار می گیرد تا عمق مشخصی از پوست ( که آسیب دیدگی را به حداقل می رساند ) نفوذ کرده ( رنگدانه های سازگار وارد پوست می شوند ) و به جزئی ثابت از صورت شما تبدیل می گردند .

متخصصین بین تاتو و ميكروپيگمنتيشن فرق های بسیاری را قائل شده اند و اظهار داشته اند ميكروپيگمنتيشن علاوه بر حوزه ی زیبایی در پزشکی نیز دارای کاربردهای فراوانی است ؛ آیا شما به دلیل درد و خونریزی کمتر ( و طبیعتا بهداشت بیشتر ) همچنین حفظ زیبایی رنگ در تجدید دوره های مشخص ( میل نکردن رنگ یه سبزی و قرمزی ) تن به چنین کاری می دهید ؟ پیش از این گفتیم ميكروپيگمنتيشن نسبت به تاتو عوارض کمتری را دربر دارد ، انتخاب یا پرهیز از آن را بر عهده ی خودتان می گذاریم .

ميكروپيگمنتيشن تقریبا از همه ی جهات آرایش کامل صورت را ارائه می کند ، از قرینه سازی ابروها گرفته ( به کمک تکنیک هاشور زدن و سایه زدن ) تا هاشور مژه و خط چشم ، که در آن برای پلک بالا و پایین ، خط چشم ، سایه و دیگر زیبایی ها را لحاظ می کنند .

کاربرد ميكروپيگمنتيشن در زیبایی لب ها :

ميكروپيگمنتيشن برای حجم دادن به لب ها نیز استفاده می شود ، علاوه بر آن می توانید به اصطلاح لب خود را هاشور بزنید تا سفیدی بیش از حد آن از بین رفته و یا تیرگی دور لب که سبب بوجو آمدن خط مرزی با صورت می شود را از بین ببرید ؛ در نتیجه با کمک ميكروپيگمنتيشن می توانید لب هایتان را قرینه کرده و رژ و خط لب دائم را تجربه کنید .

اما مواردی از کاربردهای ميكروپيگمنتيشن که هم می توانند زیبایی محسوب شوند و هم تا حدودی جنبه ی پزشکی داشته باشند به این ترتیب هستند :

درمان ماه گرفتگی

درمان اسکارهای پوستی شدید ( از بین بردن جای بخیه و… )

پوشش دادن ناحیه ای از بدن که نیازمند رویش مو است

و…

دراکثر موارد درمانی یاد شده ، ابتدا مانند رنگدانه های طبیعی پوست ساخته و سپس به مصرف می رسانند .

در انتها ميكروپيگمنتيشن نسبت به تاتو مزیت طبیعی و زیباتر بودن همچنین درد کمتر را دارد ، برای استفاده از این روش توصیه می شود به مراکز آرایشی بهداشتی مجاز که دارای مدرک لازم هستند رجوع کنید اما همچنان راه نگرانی مخصوصا برای پوست های حساس باز است .

مرتبط ها

قالب خبری