جدیدترین مطالب امروز

ژل آکادمی درمانی برای افرادی که دنبال لاغری اند

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

ژل آکادمی درمانی برای افرادی که دنبال لاغری اند

امروز می خواهیم در مبحثی دیگر از حوزه ی زیبایی ، در خصوص لاغری و تناسب اندام بیشتر ، صحبت کنیم که سوژه ی اصلی ما ، ژل لاغری آکادمی می باشد .

تقریبا اکثر افراد چاق موجود در دنیا از معضلی به نام چاقی و اضافه وزن بیش از حد رنج می برند و از این وضعیت ، رضایت کافی را ندارند ، آنها می خواهند به هر قیمتی که شده وزن خود را کاهش داده و به تناسب اندام بهتری دست پیدا کنند که در همین راستا از هیچگونه تلاش و راه حلی هم فروگذار نیستند و حاضرند به هر قیمت ممکن ، اضافه وزن خود را کم کنند و به وزن ایده آل خود برسند .

در همین حین ، افراد بسیار سودجویی وجود دارند که فقط مطابق با منافع شخصی خود ، راه ها و توصیه هایی را پیش پای اینگونه افراد می گذارند که گاها آنها را با مشکلات بسیار حادتری از چاقی رو به رو می سازد .

روش های زیادی برای لاغر کردن وجود دارد . از تبلیغات ماهواره ای مختلف که انواع و اقسام وسایل و داروها و … را به مردم توصیه می کند گرفته ، تا عمل های جراحی گوناگونی که گاها به صورت موقت می تواند چاقی را از افراد دور کند ، ولی در اندک زمانی دوباره فرد را به چاقی اولیه ی خود باز می گرداند و در بعضی اوقات شدت این چاقی را نیز افزایش می دهد ، طوریکه وضع فرد از گذشته بدتر خواهد شد !!!

چیزی که در این بین وجود دارد و نکته ای بسیار مهم در خصوص لاغر کردن است ، این است که هیچ راه ، روش و هیچگونه قرص و دارویی نمی تواند جایگزین کم کردن اصولی وزن باشد .

کم کردن وزن به شکل اصولی یعنی اینکه : اولا حتما با مراجعه به پزشک متخصص ، این کار زیر نظر او صورت گیرد ، ثانیا به فکر درمان سریع و کاهش وزن در کوتاه مدت نباشید ( مثلا یک ماهه و … ) زیرا در این مواقع بدترین و شدیدترین ضررها را به بدن خود وارد می سازید ، ثالثا ورزش ، تغذیه ی اصولی را سرلوحه ی رژیم درمانی خود قرار دهید و به عنوان آخرین نکته اینکه بعد از کاهش وزن نیز همان رویه ی قبل ( درمان اصولی کاهش وزن ) را دنبال کنید تا دوباره به اضافه وزن و چاقی دچار نشوید . ضمنا اگر خواستید از محصولات این حوزه ( البته با نظر پزشک متخصص ) استفاده کنید ، حتما از محصولات معتبر و کاملا استاندارد بهره ببرید ، زیرا در صورت رعایت نکردن این نکته ، ممکن است عواقب بدی در کمین سلامت جسمی شما باشد .

در ادامه ، بخش زیبایی یک جم ، محصولی را به شما معرفی می کند که فقط صرفا برای آگاهی شما عزیزان می باشد و هیچگونه توصیه ای برای استفاده یا عدم استفاده از آن وجود ندارد .

ژل لاغری بدن آکادمی : ژلی که باعث لاغر شدن افراد می گردد و از تولیدات شرکت آکادمی Academie) ) می باشد .

این محصول با کد وزارت بهداشت 106371013027 عرضه شده است و دارای لوتوس و روغن های ضروری است .

آکادمی با توجه به ترکیبات و ساختاری که دارد به آزاد کردن چربی های اضافی و سپس حذف قطعی آنها کمک می کند .

ژل آکادمی از بین برنده ی ظاهر پرتقالی پوست و سلولیت می باشد و باعث ترمیم و افزایش استحکام پوست می گردد .

مواد مؤثری که در ژل لاغری بدن آکادمی وجود دارد عبارتند از : کمپلکس لاغری ( کافئین ، تئوفیلین ، کارنیتین ) ، عصاره ی لوتوس یا نیلوفر آبی ، کوکتلی از روغن های ضروری و خاص ( اکلیل کوهی ، لاوندر ، لیمو ، . . . ) .

در آخر نیز درباره ی نحوه ی مصرف ژل آکادمی نیز صحبت خواهیم کرد .

روش استفاده از این ژل به این صورت است که بایستی صبح و شب ، ژل آکادمی را بر روی نواحی مورد نظر ، با حرکات دورانی ملایم ماساژ دهید .

بازهم یادآور شویم که درمان چاقی ، زمانبر است و بایستی به دلیل اهمیت موضوع و نداشتن عوارض جانبی مختلف برای افراد ، حتما زیر نظر پزشک متخصص درمان گردد و از درمان های خوسرانه به طور جدی دوری کرد .

مرتبط ها

قالب خبری