جدیدترین مطالب امروز

چگونه با کف دست همسر خود را روانشناسی کنیم ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

چگونه با کف دست همسر خود را روانشناسی کنیم ؟

شاید جالب باشد بدانید که با کف دست هم می توانید برخی از خصوصیات همسر خود را روانشناسی کنید ! اگر علاقه به دانستن این موضوع دارید ادامه مقاله را از دست ندهید.

جالب است بدانید از روی خطوط کف دست می توانید پی به روحیات همسرتان ببرید و با برخی ویژگی های روحی وی آشنا شوید .
توصیه می کنیم قبل از ازدواج کف دست همسر مورد علاقه تان را نگاهی بیندازید !

بسیاری افراد بر این باورند که خطوط موجود بر کف دست می‌تواند اطلاعات مهمی را راجع به سرنوشت و شخصیت آن‌ها بیان کند و جالب‌تر اینکه برخی افراد در کف یک از دستانشان نشانه حرف M انگلیسی دارند که معنای خاصی دارد.

گفته می‌شود که این افراد استعدادها و توانایی‌های خاصی دارند و از حس ششم بسیار خوب و قابل اعتمادی برخوردار هستند و در هر نوع تجارتی که قابل انجام باشد، بهترین و موفق‌ترین شریک محسوب می‌شوند.

به همین علت گفته می‌شود که اگر شریک زندگی‌تان این حرف را کف یکی از دستانش داشته باشد به این معنا است که شما باید مراقب باشید که به او دروغ نگویید و در زندگی‌تان تقلب نکنید زیرا او به کمک حس ششم قوی که دارد به راحتی متوجه می‌شود و با شما برخورد می‌کند.

این گونه افراد قدرت بسیار بالایی در تغییر اوضاع دارند و از موقعیت‌های زندگی‌شان به بهترین شکل استفاده می‌کنند و همواره تغییرات مثبتی در زندگی‌شان ایجاد می‌کنند. می‌توان گفت این گونه افراد، منحصر به فرد و خاص هستند.

البته زنانی که این حرف را در کف دست شان دارند از مردانی که آن را دارند باهوش‌تر هستند و حس ششم قوی‌تری دارند. به همین علت زن و شوهری که هر دو این ویژگی را دارند، زن ، باهوش‌تر و تیزبین‌تر است.

منبع : دکترسلام

مرتبط ها

قالب خبری