جدیدترین مطالب امروز

چهل شب صبوری و نابودی کامل لکه های جوش

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

چهل شب صبوری و نابودی کامل لکه های جوش

اکثر مردم به جای دستکاری نکردن جوش ها بعد از آن که لک های آن برجای ماند درصدد رفع آن بر می آیند برای این کار ما ماسک سیب و عسل _ آبلیمو را پیشنهاد می کنیم .

اکثر نوجوانان و جوانان ، جوش های غرورجوانی را دست کاری کرده در نتیجه جای آن ها بر روی صورت باقی می ماند .

شما می توانید با مراجعه به دکتر و استفاده از کرم های لایه بردار آثار به جای مانده از این جوش ها را محو کنید ، ولی خب چه ماده ای در این کرم ها است که باعث لایه برداری می شود و لکه ها را از بین می برد ؟ حتما از مواد طبیعی تهیه شده یا حداقل در اکثر موارد می توان به مواد تشکیل دهنده ی این کرم ها دسترسی داشت منتها چیزی که می ماند زحمت آن است ، استفاده از کرم آماده به مراتب راحت تر است ولی گاه پیش می آید که نوعی کرم به پوست خاصی نمی سازد و پوست از خود حساسیت نشان می دهد در نتیجه باید کرم های مختلفی را تا رسیدن به نتیجه ی دلخواه مصرف کنید.

اگر صبر و حوصله از خود نشان بدهید ، دستوری را در اختیارتان قرار می دهیم که به کمک آن می توانید تمام جاهای باقی مانده از جوش هایتان را از بین ببرید ( همانطور که گفتیم به کار گرفتن آن مستلزم صبر فراوان است ) .

ابتدا بگوییم که این کار را باید چهل مرتبه انجام دهید و چه بهتر که شب را برای این کار انتخاب کنید .

یک سیب را به دو نیمه تقسیم کنید ، نیمی از آن را بلافاصله خورده و نیم دیگر را رنده کنید ، رنده ها را در صافی ریخته و فشار دهید تا آب سیب در بیاید ، سپس با یک پنبه ی کوچک آب سیب را بر روی لک های جوش هایتان بمالید ( آب سیب در مجاورت هوا سریعا تغییر رنگ می دهد ، بهتر است این کار را فوری و بدون فوت وقت انجام دهید ) بگذارید بیست دقیقه بگذرد ، سپس با آب سرد پوستتان را شستشو داده و خشک کنید . در ادامه یک قاشق چای خوری عسل را با 3 الی 4 قطره آبلیمو خوب ترکیب کرده و با انگشت به جای لک ها بزنید ( اگر سطح وسیع تری را می خواهید درمان کنید نسبت عسل به آبلیمو را دو برابر کنید ) ، سعی کنید با ضربه های ملایم و یک نواخت این کار را انجام دهید و چسبندگی را زیر انگشتتان احساس کنید ؛ بعد از ده دقیقه پوستتان را با آب سرد بشویید .

بعد از چهل شب معمولا تمام لک ها از بین می رود ولی اگر جای جوش ( به علت قدیمی بودن یا هر دلیل دیگری ) کاملا از بین نرفته بود می توانید این کار را ادامه دهید .

هیچ چیز بهتر از پیشگیری نیست و چه بهتر که از ابتدا عادت زشت دستکاری کردن جوش ها را در خود بوجود نیاوریم اما هر وقت آدم از اشتباه خود برگردد عالی است ، یادتان باشد بدن یک امانت نزد شما است و باید در حفظ آن کوشا باشید .

فقط این نکته را فراموش نکنید : اگر این کار را آغاز کردید به هیچ عنوان نیمه کاره رهایش نکنید ( این روش آزمایش شده و قابل اطمینان است ) .

مرتبط ها

قالب خبری