جدیدترین مطالب امروز

چهره های محبوب ایرانی همچنان در معرض کرونا !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : چهره ها

چهره های محبوب ایرانی همچنان در معرض کرونا !

اواسط نیمه دوم سال 1398 بود که آرام آرام ویروس کرونا وارد ایران شد و حال که بیش از یک سال با این ویروس زندگی می کنیم ، چهره های محبوب متعددی را بواسطه آن از دست داده ایم !

بیش از یک سال است که از همزیستی دنیا با ویروس کرونا می گذرد ؛ ویروسی که انسان های زیادی در سراسر دنیا را به کام مرگ کشاند !

در ایران نیز این ویروس ، جان بسیاری از ایرانیان را گرفت ؛ اما در این میان ، چهره های محبوب متعددی نیز به واسطه این ویروس از میان ما رفتند ؛ چهره های هنری و ورزشی که مردم با آنها خاطرات شیرینی را تجربه کرده بودند !

از استاد چنگیز جلیلوند و پرویز پورحسینی ، تا اکبر عالمی ، کامبوزیا پرتوی و کریم اکبری مبارکه ؛ و این اواخر هم علی انصاریان و مهرداد میناوند ، برخی از چهره های مطرح و محبوب ایرانی بودند که متأسفانه با ابتلا به این ویروس ، دیگر در کنار ما نیستند !

و اما چند روزی است که خبر ابتلای هنرمند هزارچهره ی ایران ، اکبر عبدی نیز در حال انتشار در رسانه های خبری است .

اکبر عبدی را می توان یکی از چهره های بسیار محبوب کمدی دانست ! چهره ای که با تمام شهرت و معروفیتی که دارد ، هنرمندی خاکی و مردم دوست است .

چهره ها و پیشکسوتان سینما و تلویزیون ایران شاید بیش از گذشته ، نیازمند به توجه و مراقبت در برابر این ویروس مرگبار باشند !

امیدواریم با توجه به اینکه این هنرمندان و چهره های دوست داشتنی ایران ، برای لحظه ای شاد کردن دل هموطنانشان ، پیشنهاد همکاری در پروژه های مختلف سینمایی و تلویزیونی را می پذیرند ، چاره ای اندیشیده شود که هیچ یک از آنها به واسطه حضور بر سر فیلمبرداری هیچ پروژه و یا حضور در تاک شوهای مختلف و یا هرگونه سهل انگاری و… ، گرفتار ویروس کرونا نشوند تا اتفاقات تلخی از این جنس ، مجددا خاطر مردم عزیز ایران را مکدر نسازد و بتوانند همچنان از حضور چهره های مورد علاقه شان لذت ببرند .

به امید ریشه کن کردن این بیماری در جهان !

مرتبط ها

قالب خبری