جدیدترین مطالب امروز

چرا استفاده از فلز طلا برای مرد ها حرام است

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : دانستنیها

چرا استفاده از فلز طلا برای مرد ها حرام است

طلا از جمله فلز هایی است که تماس آن با بدن مرد حرام اعلام شده ، از آن جایی که در دین اسلام هیچ حرامی بی حکمت نیست ، ضرر های طلا را بر بدن مرد ها بررسی کردیم .

طلا یکی از انواع فلز های گران قیمت و ارزشمند در هر کشوری می باشد که در بین خانم ها به منظور استفاده های زینتی طرفدار بسیار دارد . یکی از رسوم رایج در کشور ما تهیه ی حلقه در مراسم ازدواج است که معمولا به صورت یک دست ( سِت ) برای عروس و داماد تهیه می گردد ، لازم به ذکر است بسیار اندک دیده می شود که جنس حلقه ها فلزی غیر از طلا باشد حتی بهتر است بگوییم اصلا دیده نشده .

از طرفی استفاده ی طلا برای مرد در دین اسلام حرام اعلام شده است و این به دلیل ضرر هایی است که طلا به مرور زمان بر بدن مردان وارد می کند ، بسیاری از افراد بدون توجه به این موضوع برای یک شب یا حتی استفاده ی مداوم حلقه ها را تهیه می کنند ، شاید در ادامه نظر این دسته از عزیزان نیز تغییر کند .

زمانی که طلا با پوست تماس پیدا می کند یون های خود را وارد بدن می کند ، اما این یون ها چه تاثیری در بدن مرد ها ایجاد می کند ؟

این یون باعث غلیظ شدن خون مرد ها شده و آن را تیره می کند ، همانطور که اطلاع دارید مرد های راهی برای پاک شدن طبیعی خون و دفع خون های زائد ندارند ، اگر به عنوان راه حل این موضوع حجامت را پیشنهاد می کنید باید گفت طلا علاوه بر غلظت خون موجب از بین رفتن گلبول های قرمز و پایین آمدن سیستم ایمنی بدن نیز می شود ، شاید بگویید همین روال در بدن زن ها هم اتفاق خواهد افتاد ، اما تفاوتی که در این میان وجود دارد این است که در بدن مرد ها تعداد گلبول های قرمز به طور طبیعی کمتر از گلبول های سفید است و اگر قرار باشد این مقدار با استفاده از طلا به حداقل خود برسد نظم بدن برهم خورده و همین امر موجب پایین آمدن سیستم ایمنی بدن و بروز دیگر مشکلات خونی نظیر سرطان خون در مرد ها می شود . علاوه بر این دلایل سیستم بدن زن ها بگونه ای است که تاثیرات منفی طلا را جذب نمی کند ، به دلیل وجود یک لایه ی محافظ از جنس چربی که در مرد ها وجود ندارد .

و اما بشنوید دیگر ضرر های طلا ، این فلز ارزشمند برای مرد ها را :

از دیگر اثر های منفی طلا در بدن مرد ، پایین آوردن قدرت حرکت اسپرم ها می باشد ، به طوری که حرکت اسپرم ها آنقدر کند می شود که توان کافی برای بارور کردن از آن ها گرفته می شود و این بیشترین و مخرب ترین تاثیر طلا در بدن مرد است .

منع از طلا شامل تمامی وسایل و… که در ساخت آن ها به نوعی طلا بکار رفته است می باشد و خطرات نام برده شده در خصوص افرادی که در شغل خود با طلا سر و کار دارند نیز صادق است .

مرتبط ها

قالب خبری