جدیدترین مطالب امروز

پیله ابریشم چه تأثیرات مثبتی روی پوست افراد دارد ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

پیله ابریشم چه تأثیرات مثبتی روی پوست افراد دارد ؟

در این مقاله می خواهیم از تأثیرات جالب توجه پیله ابریشم بر روی پوست بگوییم ؛ پیشنهاد می کنیم اگر تمایل دارید با این تأثیرات مثبت آشنا شوید ادامه مقاله را از دست ندهید .

اولین چیزی که باید درباره پیله ابریشم بدانیم این است که محصول کرم ابریشم است . از این پس کرم ابریشم را به لیست حشراتی اضافه کنید که باور نمیکنید چقدر برای پوست شما مفید هستند .

نگاه دقیق به ماده اصلی موجود در پیله کرم ابریشم :

پیله های کرم ابریشم – معمولاً کوچکتر از توپ پینگ پنگ است. خشک شده و با بافتی خشک – حاوی یک پروتئین کلیدی هستند به نام سریسین که برای مراقبت از پوست بسیار مفید است .

سریسین حاوی 18 اسید آمینه (به ویژه سرین ، اسید اسپارتیک و گلیسین) است و حدود 20-30 درصد از وزن پیله را تشکیل می دهد. سرسیین چسبناک است و پروتئین دیگری به نام فیبروئین را در بر می گیرد. آنها با هم چین هایی از ورقه های متخلخل ایجاد می کنند که دیواره های پیله ها را میسازند .

سریسین قابل هضم ، زیست سازگار و زیست تخریب پذیر است و توانایی آن در حفظ رطوبت باعث ایجاد علاقه زیادی در بررسی کاربرد های آن برای اهداف دارویی و آرایشی شده است.

پیله ابریشم زیبایوتی :

استفاده های بالقوه پزشکی و علمی از سریسین یا مواد پیله کرم ابریشم ، شامل موارد زیر است :

– برای بهبود زخم و ترمیم مجدد
– برای بخیه های جراحی
– برای مواد ضد اکسیداسیون ، ضد باکتری ، ضد انعقاد
– به عنوان یک مکمل برای رفع یبوست یا به طور بالقوه از دیابت جلوگیری می کند (مطالعات محدودی در این مورد وجود دارد)
– برای کمک به پراکندگی اشعه ماورا بنفش (اشعه ماورا بنفش) ، مانند ضد آفتاب عمل میکند

استفاده از پیله کرم ابریشم در مراقبت از پوست :

کرمهای ابریشم و سریسین برای بسیاری از مزایای بالقوه برای تقویت و حالت دهی مو ، پوست و ناخن مورد مطالعه قرار گرفته است.

در این مطالعات استفاده از این مواد در نرم کننده های مو و محصولات ناخن را برای جلوگیری از شکنندگی بررسی کرده اند ، به عنوان مثال : امروزه از پودر سریسین یا هیدرولیزات سریسین در آرایش ، لوسیون ها و نرم کننده های مو استفاده می شود ، بنابراین بدون اینکه بدونید از پروتئین کرم ابریشم استفاده کردید !

هنگامی که صحبت از مراقبت از پوست و صورت می شود ، از سریسین به دلیل داشتن مزایای ضد چروک ، ضد پیری و همچنین ارتقا خاصیت ارتجاعی پوست و مرطوب کنندگی استقبال می شود.

از پیله کرم ابریشم چطور استفاده کنیم ؟

پیله هایی که به دست شما میرسد حالت بیضی دارد و به راحتی داخل انگشت میرود تا بتوانید به راحتی روی پوست خود ماساژ دهید .

پیله را قبل از استفاده در آب داغ برای 5 دقیقه خیس کنید تا بافت آن نرم شود . پس از آن ، پیله را روی انگشت خود قرار داده و به آرامی با یک حرکت دایره ای و آرام روی صورت شسته شده تمیز کنید ، به ویژه در هر قسمتی که مشکل دارد .

پیله های کرم ابریشم به عنوان پاک کننده های جوش های سرسیاه استفاده میشود . پس میتونید به آرامی روی بینی بکشید تا اثرات مانند معجزه اش را ببینید .

با توجه به خاصت لایه برداری و کلاژن سازی پیله ابریشم ، لک را به راحتی از بین میبرد یا خیلی کم میکند ، سفید کننده بسیار عالی برای پوست است ، ضد چین و چروک و سفت کننده پوست صورت است . پیله ابریشم با خاصیت آبرسانی و مرطوب کننده بسیار عالی برای پوست است .

اگر از پف زیر چشم خود رنج میبرید پیله ابریشم میتواند یک محصول عالی برای شما باشد . یکبار استفاده کنید و نتیجه اش را ببینید .

منبع : ویرگول

مرتبط ها

قالب خبری