جدیدترین مطالب امروز

پروفایلو راه حل علمی در زیبایی پوست و رفع چروک

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

پروفایلو راه حل علمی در زیبایی پوست و رفع چروک

رفع چین و چروک و به طور کلی زیبایی هرچه بیشتر پوست ، همیشه به عنوان دغدغه ای برای افراد حساس به زیبایی و جوانی بوده است که پروفایلو را می توان راه حل آن دانست !

بسیاری از افراد پس از مشاهده چین و چروک و خطوط ریز صورت که با شروع از دست دادن مقادیر قابل توجهی از کلاژن، الاستین و هیالورونیک آغاز می شود به فکر مراقبت از پوست و کاهش این علائم می افتند. یکی از جدیدترین روش های زیبایی که جنبه درمانی هم دارد استفاده از تزریق ژل پروفایلو است.

پروفایلو به دلیل اینکه حجم و آبرسانی پوست را افزایش داده و با این روش به جوان سازی پوست فرد کمک می کند گزینه عالی محسوب می شود.

پروفایلو به گونه ای خاص طراحی شده تا میزان منحصر به فردی از هیالورونیک اسید را داشته باشد. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت شده و مسئول حفظ رطوبت پوست است.

پروفایلو فناوری اختراع شده بر پایه NAHYCO است. این امر منجر به ایجاد ژل تزریقی اسید هیالورونیک منحصر به فرد می شود که دارای فعالیت تحریک طولانی مدت روی سلول های پوستی است. هنگامی که به پوست تزریق می شود پروفایلو گیرنده های سلول پوست را تحریک می کند تا سستی و شلی پوست را خنثی کرده و سفتی پوست را بهبود و بازگرداند.

پروفایلو به عنوان یکی از بالاترین غلظت های اسید هیالورونیک نه تنها باعث تقویت و آبرسانی به پوست می شود بلکه از روند پیر و افتادگی بافت جلوگیری می کند. شایع ترین نواحی درمانی با پروفایلو شامل صورت و گردن است، همچنین می تواند برای قسمت های دکلته، دست ها، بازوها، زانوها و ناحیه شکم که در آن به طور موثر شلی پوست را درمان می کند، استفاده شود. این روش درمانی برای زنان و مردان مناسب است، همچنین برای بیماران در هر سنی مزایایی برای پوست شان به همراه دارد.

پروفایلو چگونه کار می کند؟

اسید هیالورونیک فوق العاده خالص دقیقا به ناحیه تحت درمان تزریق می شود. بر خلاف درمان های کاهش دهنده چین و چروک و پر کننده های پوستی، پروفایلو با تحریک کلاژن و الاستین باعث جذب آب در لایه های عمیق پوست می شود. به عنوان یک محصول تثبیت شده، فعالیت روی سلول های پوستی بیشتر از ژل غیر تثبیت شده ادامه خواهد داشت. در این مدت با آزاد شدن آهسته اسید هیالورونیک تحریک چهار نوع مختلف کلاژن و الاستین صورت می گیرد.

این تحریک باعث بهبود قابل توجه بافت می شود، بنابراین نمی توانیم بگوییم پروفایلو فقط تقویت کننده پوست است زیرا همچنین اثر سفت کنندگی/ کششی قابل توجهی روی بافت نیز دارد. از کابرد های پروفایلو می توان به از بین بردن شلی پوست و چین و چروک زیر چشم نیز اشاره کرد.

منبع : دکترسلام

مرتبط ها

قالب خبری