وارنیکلین دارویی حیرت انگیز برای افراد سیگاری !

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : سپتامبر 17, 2018
وارنیکلین دارویی حیرت انگیز برای افراد سیگاری !

وارنیکلین نوعی داروی بسیار جالب توجه برای افراد سیگاری می باشد ؛ دارویی که ادعا می کند می تواند بعد از 84 روز ، تمایل فرد را به سیگار کشیدن از بین ببرد !

وارنیکلین به مرور زمان تمایل افراد به مصرف سیگار را کاهش داده و از بین می برد .

تحقیقات تازه بر روی اشخاص سیگاری نشان داده است که با وارنیکلین می ‌توان کاری انجام داد که این اشخاص بعد از ۸۴ روز ، دیگر تمایلی به کشیدن سیگار نداشته باشند .

« هال استرلنیک » متخصص در ترک سیگار می ‌گوید : مطالعات بر روی ترک سیگار مطالعات جدیدی نیست اما مطالعات انجام شده با مطالعات قبل تفاوت‌ هایی را نشان می‌ دهند که از نظر طول مدت نظارت و همچنین تعداد بیماران نقش مهم و متفاوتی دارند .

در خصوص مطالعات جدید دکتر « کوئنراد کوئگلنبرگ » از دانشگاه استلنبوش و تیم وی بر روی ۴۴۶ نفر داوطلب از هفت مرکز بهداشت و درمان در سراسر آفریقای جنوبی آزمایشاتی انجام دادند .

یک هفته قبل از زمان ترک به نیمی از شرکت کنندگان وارنیکلین ( ) دادند که حدود سه ماه باید استفاده می‌ کردند ؛ سیگاری‌ هایی که از این دارو استفاده کردند نسبت به افرادی که بدون استفاده از وارنیکلین تلاش بر ترک سیگار داشتند ، سه برابر در ترک سیگار موفق‌ تر بودند ، زیرا تمایل فرد سیگاری را به سیگار کشیدن کاهش داد .

محققان با اندازه ‌گیری میزان مونواکسید کربن موجود در نفس شرکت کنندگان دریافتند که ۵۵ درصد کسانی که از قرص و تکه‌ های واقعی نیکوتین استفاده کردند در مقایسه با ۴۱ درصد دیگر پس از ۱۲ هفته ، با تآثیراتی که وارنیکلین روی آنها گذاشته بود ، دیگر سیگار نکشیدند !

نتایج نشان دادند عوارض جانبی در هر دو گروه یکسان هستند اما واکنش پوست در میان افرادی که از تکه نیکوتین واقعی استفاده کرده بودند ، دو برابر معمول بود .

منبع : فارس

اشتراک گذاری این مطلب در :