جدیدترین مطالب امروز

نوگزما محصولی مؤثر در زمینه مراقبت از پوست

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : داروخانه

نوگزما محصولی مؤثر در زمینه مراقبت از پوست

در این مقاله به بررسی محصولی مؤثر خواهیم پرداخت به نام نوگزما ؛ محصولی که با قدمت 100 ساله اش به عنوان یکی از محصولات مراقبت از پوست شهرت دارد .

نوگزما چیست ؟ آیا برای درمان اگزما، پسوریازیس و دیگر موارد کاربرد دارد ؟

هر چند نوگزما ممکن است یک محصول عالی برای پاکسازی روزانه پوست باشد که برای درمان بیماری های پوستی جدی مانند اگزما و پسوریازیس طراحی شده است. سازمان های حمایتی متمرکز بر این شرایط با توصیه ی مارک های خاص و محصولات که با بیماری مبارزه می کنند کمک می کنند. ولی معمولاً نوگزما در فهرست نیست. اگر شما اگزما یا پسوریازیس داشته باشید باید اطلاعات بیشتری در مورد نوگزما که ممکن است روی پوست شما تاثیر گذار باشد داشته باشید.

آنچه که برای نوگزما استفاده می شود؟

نوگزما را در بازار برای درمان پوست صورت عرضه می کنند. پوست شما به دلایل زیر نیاز به مراقبت اضافی دارد:

پوست صورت ممکن است با پوست دیگر قسمت های بدن متفاوت باشد. مرطوب کننده ی بدن ممکن است حتی برای پوست صورت شما که بیش ازحد ضخیم است تحریک کننده باشد.

پوست معمولی، روغنی، خشک و یا پوست حساس ممکن است این محصولات برای این نوع از پوست ها طراحی شده باشد.

محصولات سخت مانند صابون، پوست شما را تحریک می کند.

چهره شما ممکن است بیشتر از بقیه بدن مستعد ابتلا به آکنه و یا لکه باشد.

ممکن است نیاز به پاک کردن آرایش در پایان هر روز داشته باشید.

نوگزما در حال حاضر این ۵ محصول را ارائه می دهد :

کرم اصلی پاک کننده
کرم مرطوب کننده و پاک کننده
پاکسازی روزانه منافذ
پد ضد جوش
لایه بردار ضد جوش

کرم پاک کننده برای تمیز کردن پوست صورت و مرطوب کردن ترک آن در نظر گرفته می شود. هدف لایه برداری جلوگیری از لکه دار شدن و یک اقدام پیشگیرانه در برابر جوش های آینده است.

نوگزما برای اگزما استفاده می شود ؟

اگزما یک بیماری شایع پوستی است که پوست را خشک، ملتهب و خارش دار می کند. این بیماری بخصوص در ماه های زمستان که آب و هوا سرد و خشک است شایع تر است. اما می تواند در طول سال هم رخ دهد.

اغلب اوقات اگزما را می توان با استفاده از محصولات ملایم پوست و مرطوب کننده ها درمان کرد. اگر شما محصولات نوگزما را انتخاب کنید باید پوست خود را مانیتور کنید. نوگزما رسما برای افرادی که اگزما دارند توصیه نمی شود. بنابراین اثرات آنها می تواند متفاوت باشد‌. اگر متوجه شدید که علائم اگزما شما را بدتر می کند استفاده از آن را متوقف کنید. شما باید قبل از استفاده از محصول مقداری از آن را روی ساعد خود تست کنید‌.

اگر شاهد هیچگونه التهاب نبودید می توانید از دارو استفاده کنید. همچنین ممکن است با استفاده از نوگزما پسوریازیس را در نظر بگیرید. پسوریازیس مانند اگزما روی سطح پوست تاثیر می گذارد و نیاز به درمان به طور منظم و نگهداری پیشگیرانه دارد. پسوریازیس یک بیماری خود ایمنی است که در طول زندگی به طول می انجامد و این به کمک پزشک شما می تواند گزینه های درمانی را تعیین کند. پزشک شما ممکن است استفاده بیش از حد از محصولات را توصیه کند.

مواد تشکیل دهنده نوگزما چیست ؟

آب، اسید استریک، روغن بزرگ، روغن سویا، عطر، ژلاتین، کافور و منتول از مواد تشکیل دهنده این دارو هستند. اگرچه روغن و روغن سویا برای پوست های حساس در نظر گرفته می شود ولی مواد تشکیل دهنده آن مانند اسید استئاریک و عطر است که ممکن است باعث سوزش شود. منتول و اکالیپتوس نیز ممکن است پوست های حساس را تحریک کند. هنگام خرید محصول از مواد تشکیل دهنده ی آن مطمئن شوید زیرا این می تواند باعث به حداقل رساندن خطرات جانبی آن برای پوست شما شود.

منبع : دکترسلام

مرتبط ها

قالب خبری