جدیدترین مطالب امروز

نوروز 1400 را با چهره های هنری جشن بگیریم !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : چهره ها

نوروز 1400 را با چهره های هنری جشن بگیریم !

نوروز 1400 ، بدون شک می تواند یک نوروز متفاوت برای اکثر مردم ایران باشد ؛ نوروزی که ایران و ایرانیان را وارد یک قرن تازه خواهد کرد با کلی اتفاقات مثبت و امیدبخش .

در نوروز 1400 هم به رسم سالهای گذشته ، شبکه های سیما دست به کار شده اند و قصد دارند بهترین ساخته ها و تولیدات خود را برای اوقات فراغت مردم به نمایش بگذارند .

از پخش فیلم های سینمایی جدید و متعدد تا برنامه های سرگرمی جذاب ؛ اما در این بین ، سریال های سیما ، همیشه از اقبال خاص تر مردم برخوردار بوده است که از نمونه های موفق سالهای اخیر می توان به پایتخت و نون خ اشاره داشت .

سریال های نوروز 1400 شاید کمی متفاوت تر از چند سال گذشته باشد ، چون علاوه بر گونه ی طنز ، در آن ژانرهای متفاوتی نظیر پلیسی امنیتی و ملودرام نیز به چشم می خورد ؛ البته یکی از تفاوت های دیگر را می توان به حضور یکی از چهره های طناز شبکه های اجتماعی مرتبط دانست که قرار است در قاب تلویزیون میهمان شادی های مردم در نوروز 1400 باشد ؛ چهره ای که کارش را در تئاتر مشهد شروع کرد و توانست از طریق فضای مجازی خودش را مطرح سازد و حال در جلوی دوربین یکی از نویسنده های خوش ذوق ایرانی ( علی مسعودی ) رفته است تا به هنر خود رنگ و بوی رسمی تری دهد !

خلاصه اینکه نوروز 1400 را می توان با رنگ و بوی تازه تری آغاز کرد ؛ به این امید که اتفاقات و روزهای بهتری در انتظار تمام مردم ایران و ملل جهان باشد .

نوروز 1400 اتفاق تازه ی ایران است ؛ ورود به قرنی جذاب ، با کلی انرژی مثبت و دوست داشتنی !

مرتبط ها

قالب خبری