جدیدترین مطالب امروز

نفخ شکم را به کمک یک جوشانده ی گیاهی درمان کنید !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : عطاری

نفخ شکم را به کمک یک جوشانده ی گیاهی درمان کنید !

در این مقاله ، برای درمان نفخ شکم ، یک راهکار گیاهی خواهید آموخت که می توانید به سادگی نوشیدن یک جوشانده ی گیاهی این مشکل را برطرف نمایید .

نفخ شکم یکی از مشکلاتی است که افراد بسیاری از آن رنج می برند که در اغلب موارد هم ، در اثر پرخوری به این مشکل گرفتار می شوند .

برای درمان نفخ شکم راه های بسیاری پیشنهاد می شود که ما در ادمه ، شما را به کمک یک نوشیدنی گیاهی ، از شر این مشکل خلاص خواهیم کرد .

استفاده از دستورالعمل هاى طبیعى و گیاهی یکى از کم خطرترین راهکارهاى موجود براى درمان این بیمارى است ، در اینجا ما به شما یک نوشیدنى طبیعى توصیه مى کنیم که در ۶٠ ثانیه تورم و نفخ شکم را از بین مى برد.

توجه داشته باشید اگر مشکل کلیوی دارید با پزشک طب سنتى مشورت کرده و در صورت اجازه وى این نوشیدنى را مصرف کنید .

مواد تشکیل دهنده :

¼ قاشق چای خوری زنجبیل
یک بند انگشت یا دو تا سه سانتى متر چوب دارچین
½ قاشق غذا خوری فلفل سیاه و سفید
۳ فنجان آب
۳ قاشق چایخوری از ریشه قاصدک یا ۴ تا ۷ قاشق چایخورى برگ قاصدک
عسل (اختیاری)

دستورالعمل تهیه ی این نوشیدنی گیاهی :

۳ فنجان آب را جوشانده و بعد از جوشیدن آن را از حرارت خارج کنید ، سپس صبر کنید کمى دماى آن از نقطه جوش پایین آمده و همه مواد به جز عسل را به آن اضافه کنید .

پس از چند دقیقه که عصاره مواد تشکیل دهنده وارد آب شد با استفاده از یک صافى و فشار دادن مواد چاى معجزه آسا براى سلامتى دستگاه گوارش را در یک ظرف ریخته و در یک شیشه در بسته آن را نگهدارى کنید .

به هنگام نوشیدن این چاى مفید براى سلامتى براى طعم بهتر مى توانید از عسل استفاده کنید .

با مصرف یک فنجان از این نوشیدنى به سرعت نفخ شکمتان از بین رفته و کوچک شدن شکمتان را حس مى کنید ؛ باید این چای شگفت انگیز را ۲ بار در روز بنوشید تا زمانی که تورم و نفخ شکمتان از بین برود .

منبع : Yjc

مرتبط ها

قالب خبری