جدیدترین مطالب امروز

مژه های پرپشت و رازهای داشتن این فاکتور زیبایی

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

مژه های پرپشت و رازهای داشتن این فاکتور زیبایی

داشتن مژه های پرپشت آرزوی خانم هایی است که به زیبایی خود اهمیت می دهند در این مقاله سعی کردیم چند روش معمولی و کم هزینه را برای داشتن مژه های پرپشت بازگو کنیم.

برای بلند شدن مژه ها و داشتن مژه های پرپشت چه کار کنیم ؟

1- می توانید با یک شانه به آرامی هر روز مژه هایتان را مرتب نمایید
می توانید شانه های ظریفی پیدا کنید که برای شانه زدن مژه ها باشد. احتمالاً هرگز به فکر شانه زدن مژه هایتان نبودید، ولی این یک روش ساده برای رشد آنها است.می توانید این کار را قبل از زدن ریمل انجام دهید.

2- قبل از ورود به رخت خواب هرگونه آرایشی را از روی صورت خود برداشته و بشویید
مراقبت از چشم به معنی استفاده از پاک کننده و آرایش نیست. شما باید آب زیاد نوشیده و غذاهای غنی از ویتامین A را در برنامه غذایی خود داشته باشید. قبل از خواب همیشه با یک پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم را پاک کنید.

3- برای داشتن مژه های پرپشت وازلین زدن به مژه ها روزانه دو مرتبه فراموش نشود
تمام چیزی که نیاز دارید ضربه های سبک وازلین با یک پنبه و یا برس ریمل به مژه قبل از خواب است. این ترفند ساده به پرپشت و بلند شدن مژه کمک می کند. نتیجه آن در طی چند روز مشخص نمی شود ولی اگر مرتب این کار را انجام دهید متوجه تغییر آن خواهید شد .

4- نقش روغن های طبیعی و یا گیاهی برای داشتن مژه های پرپشت کارآمد است
روغن های طبیعی نه تنها برای رشد مو جادو می کنند بلکه به بلند شدن مژه ها نیز کمک می کنند. به گزارش پرشین وی می توانید از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک حاوی ویتامین ، مواد معدنی و عوامل بلندکننده مو برای مرطوب کردن مژه ها استفاده کنید.

5- بهترین ویتامین یعنی E طی روز مصرف شود
ویتامین E به تسریع در رشد مژه و داشتن مژه های پرپشت کمک می کند. می توانید به صورت خارجی از یک لوسیون ویتامین E استفاده کنید و یا آنها را به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز پزشک استفاده کنید.این روش نتایج بهتر و سریع تری خواهد داد.

منبع : نازوب

مرتبط ها

قالب خبری