جدیدترین مطالب امروز

مقوله ی سفر و روشهایی برای دلچسب کردن مسافرت

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : مقاله آزاد

مقوله ی سفر و روشهایی برای دلچسب کردن مسافرت

فصل تابستان چند روزی هست که خودنمایی میکند و با تعطیلی مدارس ، خیلی از افراد به فکر محیا کردن سفر برای خود و خانواده ی خود هستند ؛ اما چگونه میتوانیم از سفر خود لذت بیشتری ببریم ؟

اولین قدم برای داشتن یک سفر دلچسب این است که ابتدا فهرستی از وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنیم ؛ ما در ادامه قصد داریم برای داشتن سفری دلچسب تر ، نکات ساده ای را بیان کنیم که میتواند در مسافرت بهتر شما نقش بسزایی داشته باشد .

1- به همراه داشتن یک جفت کفش راحت را فراموش نکنید

به هر جا که سفر می‌کنید و هر مقصدی را که انتخاب کرده‌ایدفرقی نمی‌کند؛ داشتن یک جفت کفش راحت از نان شب هم واجب‌تر است! حتی یک جفت کفش اضافی هم خیال شما را حسابی راحت می‌کند. اگر به سفر طبیعت‌گردی می‌روید، حتما کفش مناسب چنین سفری را همراه داشته باشید، در غیر این صورت کفش رانینگ هم کفایت می‌کند.

2- شلوار راحت به همراه خود داشته باشید

یک شلوار نخی به‌ویژه در این گرمای هوا بهترین گزینه برای سفر است. در ضمن شلواری را داخل چمدان سفر قرار دهید که آزادی حرکت را از شما سلب نکند.

3- چند جفت جوراب نخی به همراه داشته باشید

جوراب مهم‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. حتما چند جفت جوراب نخی مناسب همراه‌تان ببرید. همراه‌داشتن این پوشاک کم‌حجم به‌ویژه در سفرهای تابستانی بسیار لازم است.

4- تی شرت های رنگارنگ به همراه داشته باشید

فرقی نمی‌کند چند روز راهی سفر هستید؛ داشتن چند تی‌شرت نخی با رنگ‌های شاد در چمدان از واجبات است؛ هم به‌دلیل جریان هوایی که ایجاد می‌کند (گرما آزارتان نمی‌دهد)، هم این که عکس‌های سفرتان را جذاب‌تر می‌کند! حتما می‌دانید که پوشیدن تی‌شرت تنگ هم خطاست.

5- کلاه آفتاب گیر را فراموش نکنید

مگر می‌شود در فصل تابستان سفر کنید و کلاه آفتاب‌گیر همراه‌تان نبرده باشید؟ کلاه در هر فصلی ویژگی‌های متفاوتی دارد. یک کلاه تابستانه نباید ضخیم باشد تا هوا به‌خوبی در آن جریان پیدا کند. همچنین کلاه مناسب این فصل لبه بلندتری دارد تا به‌خوبی از تابش آفتاب روی صورت شما محافظت کند.

6- عینک آفتابی فراموش نشود

عینک‌های آفتابی برای روزهای گرم سال باید فریم‌های بزرگ‌تری داشته باشند تا به‌خوبی حلقه دور چشم را بپوشانند. نیازی به یادآوری برای همراه‌داشتن این وسیله مهم در طول سفر برای شما نیست…

منبع : ایده آل

مرتبط ها

قالب خبری