جدیدترین مطالب امروز

مصرف شیشه در واقع استفاده از یک مخرب است

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : مستند

مصرف شیشه در واقع استفاده از یک مخرب است

ماده ی صنعتی شیشه که امروزه به عنوان یک مخدر در بین افراد مورد استفاده قرار می گیرد با تاثیرات منفی که بر روی مغز افراد می گذارد بیشتر شبیه به یم مخرب است .

اندکی بیشتر در مورد ماده ی مخرب شیشه بدانید :

مواد مخدر ، مانند هروئین که در گذشته بیشتر مورد مصرف قرار می گرفت ، بوی مشخصی را هنگام استفاده ی مصرف کننده تولید می کند و همچنین تجهیزات لازم برای مصرف ، تا حدی می باشد که شخص به صورت مخفی نمی تواند مواد را مصرف کند ، اکنون بدانید از مواد صنعتی حال حاضر از جمله شیشه .

شیشه را نمی توان یک مخدر دانست ، از این رو که تغییراتی متفاوت از مخدر ها را در بدن ایجاد می کند ؛ مصرف شیشه نیاز به تشکیلات خاصی ندارد و فرد می تواند به راحتی با اندکی حرارت که به نوع های مختلف در اماکن عمومی نیز قابل دسترس است نیاز خود را بر طرف کند .

هنگامی که شخصی شیشه مصرف می کند احساس انرژی چند برابر کرده و فعالیت فرد بیشتر می شود ، به همین دلیل اکثر افراد در ابتدا به دلیل بالا بردن بازدهی در کار ها به سراغ شیشه می روند ( قشر دانشجو و… ) ؛ شخص مذکور پر حرف شده ، کم اشتها و بی خواب می شود و این آغاز کار شیشه است .

در مرحله ی دوم ، علائمی که شیشه از خود در فرد مصرف کننده بروز می دهد از این قرار است : حالت های افسردگی و پرخاشگری .

در جایی که تاثیرات شیشه وارد مرله ی سوم می شود ، فرد دچار توهم های دیداری و شنیداری می گردد و این کاملا شبیه به علائم بیماری اسکیزوفرنی است که طی آن فرد دچار توهمات شنیداری و دیداری می شود ؛ رفته رفته شیشه تاثیرات مخرب خود را به نهایت می رساند و ارتباط شخص با دنیای واقعی قطع می شود و در دنیایی به سر می برد که دائما احساس می کند تحت تعقیب است و در نتیجه هیجان انباشته شده در خود را به شکل خطرناکی تخلیه می کند .

ممکن است شخص به طور مستقیم با هدف مصرف شیشه سمت این مواد نرود و قرص هایی را تحت عناوین مختلف خریداری کند که شیشه از ترکیبات اصلی آن است ؛ در نتیجه از تهیه ی دارو های لاغری ، افزایش قدرت تمرکز و… جدا پرهیز کنید ، حتی اگر برچست تایید از ارگان های مختلف را دارا بودند چرا که ساخت برچست و یا تهیه ی غیر قانونی آن و حتی هزاران دلیل محکم دیگر ، برای جانی هایی که سلامت بشر را هدف قرار داده اند اصلا وقت گیر و دشوار نیست ، بهتر است در این موارد هشدار های پلیس و رسانه های اطلاع رسان جمعی را جدی بگیریم .

نکته اصلی ای که وجود دارد در مورد ترک این مواد است ، ترک شیشه به گونه ای است که عوارض ترک مدت ها بعد بروز می کند ، مثلا فرد بعد از چند هفته که از ترک می گذرد به دلیل افسردگی ناگهانی و ولع مصرف دست به اقداماتی مانند خودکشی می زند ؛ بسیاری مواد ها مانند شیشه در همان دور اول مصرف فرد را پایبند می کنند و متاسفانه متوجه کردن بسیاری افراد در این خصوص بی فایده است .

مرتبط ها

قالب خبری