مسواک دیجیتالی و اطلاعات مفیدی درخصوص آن

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : اکتبر 14, 2019
:: موضوع : گوناگون » مقاله آزاد
مسواک دیجیتالی و اطلاعات مفیدی درخصوص آن

این مقاله را اختصاص دادیم به معرفی نوعی مسواک دیجیتالی با نام GlareSmile ؛ برای آشنایی بیشتر با این نوع از مسواک همراه ادامه این مقاله باشید .

مسواک GlareSmile که به نام مسواک سه بعدی یا مسواک دیجیتالی معروف است فایده های زیادی برای افراد مصرف کننده دارد و به گفته طراحان آن از سه زاویه دندان ها را تمیز میکند ؛ این مسواک دیجیتالی با یک سری تنظیمات و شارژ راه اندازی می شود باتری و درپوش و سرکی و تمامی لوازم جانبی آن قابل تعویض هستند بد نیست در ادامه با روش استفاده از آن آشنا شوید .

مسواک GlareSmile که دارای سه برس می باشد ، بسیار سریعتر از مسواک های عادی می تواند دندان ها را تمیز کند، این مسواک همچنین دارای قابلیت پاک کردن پلاک های دندانی به میزان بالایی را دارا است.

این مسواک دیجیتالی منحصربفرد می تواند در عرض کمتر از 10 ثانیه کلیه دندان ها و حتی زبان را پاک کند.

از جمله قابلیت های این مسواک دیجیتالی صفحه نمایش لمسی به سایز یک و هفتادو هفت صدم اینچ است که می توان با استفاده از آن به انجام تنظیمات دستی برای کنترل سرعت و حرک مسواک پرداخت همچنین پورت usb با قابلیت اتصال به شارژر خورشیدی و کامپیوتر برای شارژ باتری و نیز مشاهده میزان سرعت و برنامه تمیز کردن دندان ها است.

اساس این مسواک برای از بین بردن باکتری از روی دندان ها است و می تواند باعث نفوذ بیشتر خمیردندان به دندان ها و در نتیجه کاهش مشکلات دهان و دندان شود، سر سه جهته متصل شده به این مسواک قابلیت تعویض دارد و چند نفر به طور همزمان می توانند از آن استفاده کنند.

کار کردن با این مسواک دیجیتالی بسیار آسان است و کاربر درحالی که مسواک را در دهان دارد می تواند به طور همزمان سه جهت مختلف را برای تمییز کردن دندان ها پوشش دهد.

این مسواک دیجیتالی می تواند یک ابزار ترغیب کننده کودکان برای مسواک زدن و حفظ سلامت دندان ها باشد.

منبع : Gizmag

اشتراک گذاری این مطلب در :