جدیدترین مطالب امروز

مداد ابرو و نکاتی که بهتر است در مورد این وسیله آرایشی بدانید !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

مداد ابرو و نکاتی که بهتر است در مورد این وسیله آرایشی بدانید !

یکی از وسایل آرایشی که مورد استفاده ی اکثر بانوان قرار میگیرد ، مداد ابرو است ؛ در این مقاله میخواهیم به نکاتی درخصوص این وسیله ی آرایشی اشاره کنیم .

اگر ابروهای تیره رنگی ندارید ، شاید لازم باشد روی آنها را پر رنگ کنید ؛ بدین جهت باید رنگ درستی را برای مداد ابرو انتخاب کنید .

اگر رنگی را برگزینید که خیلی تیره باشد ، ابروهایتان غیر طبیعی بنظر خواهد رسید و توی ذوق می ‌زند ، اگر هم از رنگی استفاده کنید که خیلی روشن باشد ، هیچ کمکی به زیباتر شدن ابروهایتان نخواهد شد .

بنابراین رنگی را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما و ویژگی ‌های صورتتان باشد .

ایده آل این است که رنگ مداد ابرو مورد نظر شما دو پرده روشن ‌تر از رنگ موهای خودتان باشد ، بدین صورت هم به خوبی با ابروهایتان در می ‌آمیزد و هم خودش را نشان می‌ دهد .

ته رنگ پوست من چیست ؟

هنگام استفاده از مداد ابرو بر روی ابروهایتان ، یادتان باشد که خارج از خط موها را رنگ نکنید ، پس درون خطوط کرانه‌ ی ابروهایتان بمانید ؛ همچنین همیشه با ضرباتی ملایم شروع کنید ، چرا که اگر از ضربات سفت و محکمی استفاده نمایید رنگ ابروهایتان تیره خواهد شد .

اگر هم ابروهایتان را خیلی تیره کنید ، با آرایش باقی صورتتان ناسازگاری ایجاد خواهد شد ، پس هیچگاه مداد ابرو را خیلی محکم فشار ندهید ، مخصوصا نوکش را .

باید دست هایتان را شل ، اما کنترل شده حرکت دهید .

مداد ابرو را در برابر ابروهایتان ، پایین نگاه دارید ، و از اینکه مداد را در گوشه‌ های بالایی و انتهایی ابروهایتان استفاده کنید بپرهیزید .

از آنجایی که کمان بالایی کم پشت ‌تر از بقیه‌ ی ابروی شماست ، باید تا آنجا که می ‌توانید مداد ابرو را از آن قسمت ابرو دور نگاه دارید .

منبع : سرخاب سفیداب

مرتبط ها

قالب خبری