جدیدترین مطالب امروز

لباس پشمی و ترفندهای رفع حساسیت از بدن !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اطلاعات

لباس پشمی و ترفندهای رفع حساسیت از بدن !

لباس پشمی یکی از انواع لباس می باشد که به دلیل جنس آن می تواند باعث ایجاد خارش و حساسیت در افراد شود؛ در این مقاله قصد داریم به ترفندهای رفع حساسیت این نوع لباس بپردازیم.

لباس پشمی ، از بهترین گرم کننده ها در فصل زمستان است که با نگه داشتن گرما در خود، حس مطلوب گرما را به فرد انتقال می دهند.

حتما برای شما نیز پیش آمده که با پوشیدن انواع لباس پشمی احساس خارش و حساسیت در پوست خود کنید. برای از بین بردن این حالت شما می توانید لباس پشمی مورد نظر خود را با گلیسرین (که در اکثر داروخانه ها یافت می شود) و یا سرکه شستشو دهید.

برای این کار ابتدا لباس مورد نظر را در تشت آبی خیس نمایید سپس دو الی سه قاشق غذاخوری گلیسرین داخل آب ریخته و پس از چند دقیقه آبکشی نمایید. همچنین می توانید دو فنجان سرکه ی سفید مقطر را در ماشین لباسشویی ریخته و منتظر نتیجه ی شگفت آور آن باشید.

در صورتیکه هیچ یک از این مواد را در دسترس نداشتید نگران نباشید، راه دیگر استفاده از حالت دهنده و نرم کننده مو است. می توانید چند قطره حالت دهنده مو به تشتِ آب محتوی لباس پشمی اضافه نموده و پس از چند دقیقه خیس خوردن، به آرامی لباس را آبکشی نمایید.

پس از انجام این امور، شما دیگر شکایتی از لباس پشمی خود نخواهید داشت، چرا که احساس خارش و یا حساسیتی که در قبل وجود داشت، با شستشوی لباس توسط این مواد، برطرف می شود.

منبع : کوکا

مرتبط ها

قالب خبری