لایه برداری پوست و اطلاعاتی درخصوص این روش زیبایی

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : جولای 24, 2018
لایه برداری پوست و اطلاعاتی درخصوص این روش زیبایی

در این مقاله قصد داریم درخصوص بهترین روش لایه برداری پوست و نکاتی درخصوص این روش بازگو کنیم که دانستن آنها می تواند کمک قابل توجهی به دوستداران زیبایی کند .

لایه برداری پوست چگونه صورت می پذیرد ؟
این امر با رعایت چه اصولی باید انجام شود ؟

کسانی که می خواهند پوستشان را لایه برداری کنند بهتر است در ابتدا با توجه به جنس پوستشان آمادگی های لازم برای انجام این کار را در نظر بگیرند تا به پوستشان آسیبی وارد نکنند .

پرویز طوسی متخصص پوست و مو درباره لایه برداری پوست اظهار کرد : لایه برداری فرآیندی است که سلول‌های مرده با یک عامل خارجی مانند اشعه لیزر از روی سطح پوست برداشته می شود و جوان سازی پوست صورت می گیرد.

وی تصریح کرد : این روش برای افرادی با پوست های سفید و چرب مناسب تر از افراد دارای پوست های سبزه و برنزه است.

این متخصص پوست و مو با اشاره به این نکته که لایه برداری پوست برای همه افراد ضروری نیست ، یادآور شد : این عمل در صورت وجود عارضه و جوش با تشخیص پزشک صورت می گیرد و تعداد دفعات آن را بسته به نوع و درجه پوست، سالانه یک الی دوبار توصیه می شود.

وی در خصوص انتخاب بهترین روش لایه برداری پوست ، اذعان کرد : روش لیزر روشی کار آمد برای بهبود کک‌ ، لکه‌های قهوه‌ای و بویژه جوان‌سازی پوست است .

طوسی با بیان اینکه هر زمانی از سال را نمی توان برای لایه برداری پوست انتخاب کرد ، گفت : بهترین زمان برای انجام این روش ، فصل زمستان است که قرار گرفتن در معرض نور خورشید آسیب چندانی به پوست وارد نمی کند و بعد از انجام این روش استفاده از ضد آفتاب مناسب توصیه می شود .

وی تصریح کرد : میوه‌های تابستانی مانند هلو، توت فرنگی و زردآلو اسیدهای ضعیف گیاهی دارند و به جوان سازی پوست کمک می کنند.

ماسک‌های میوه‌ای بدون عارضه و بسیار سازگار هستند و استفاده ممتد از آن‌ها می‌تواند پوست را شاداب نگه دارند.

منبع : Yjc

اشتراک گذاری این مطلب در :