جدیدترین مطالب امروز

قرص ویاگرا چیزی بیش از یک تقویت کننده جنسی است !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : داروخانه

قرص ویاگرا چیزی بیش از یک تقویت کننده جنسی است !

مسائل جنسی اگر مهم ترین مسئله در یک زندگی نباید جزو موارد پراهمیت به شمار می رود اما نه به هر قیمتی ! حقایقی که از قرص ویاگرا ناگفته باقی مانده است .

داروهایی که عرضه می شوند معمولا دارای زمانی مشخص برای مصرف می باشند ، اما برخی داروها نیز هستند که نیازمند بازه ای محدود نمی باشند ولی بنا به تاثیرات جانبی بهتر است در شرایط مطلوب استفاده شوند ، مانند قرص هیدروکسیزین که به دلیل خواب آور بودن توصیه می شود در زمان استراحت مصرف شود . یکی دیگر از این داروها قرص کوچک ویاگرا است . ویاگرا اگر چه به راحتی قابل تهیه است و زمان محدود شده ای برای مصرف ندارد اما موارد کاربرد آن به درستی معرفی نشده است . اثر افراد گمان می کنند ویاگرا یک تقویت کننده جنسی مخصوص مردها جهت کمک در امر نعوظ است .

قضیه تنها به اینجا ختم نمی شود ، ویاگرا قرصی با دسترسی راحت است که اگرچه باعث تحولی عظیم در حل مشکلات جنسی شده است باید زیر نظر پزشک و به مقدار تعیین شده مصرف شود و مصرف همزمان آن با دیگر داروهای احتمالی کاملا زیرنظر باشد ؛ در غیر این صورت باید منتظر عوارض جانبی شدید آن باشید ؛ خصوصا در افراد با سن کمتر .

ویاگرا از نظر نتیجه دهی مثبت در صدر داروهای درمانی در رابطه با نعوظ مردان قرار دارد ، شرایط مصرف کاملا بستگی به تجویز پزشک شما دارد اما به طور معمول در هر ساعت 1 قرص ویاگرا مجاز به استفاده می باشد که 2 دقیقه بعد از مصرف به مدت 1 ساعت و نیم ( در شرایط تحریک پذیری ایده عال ) در دوز های کم تاثیرگذار خواهد بود . البته شرایط مصرف در دوزهای مختلف ویاگرا متفاوت است و در نمونه هایی مصرف بیش از یک 1 عدد در روز خطرآفرین خواهد بود .

چرا استفاده از ویاگرا به صورت سرخود مجاز نیست ؟

ساده ترین داروها نیز دارای عوارض هستند و چه بسا ترکیب این عوارض با بیماری های واکنش دهنده به آن ها عواقب بدی را به همراه داشته باشد . اختلال در نعوظ یکی از سه مشکل رایج مرد ها در روابط جنسی است که البته با افزایش سن شدت می یابد . افزایش سن می تواند برای فرد ناراحتی هایی از جمله فشارخون ، ناراحتی های قلبی-عروقی ، تنگی نفس و… را به همراه داشته باشد و قرص ویاگرا که در دوزهای 25 ، 50 و 100 گرمی به طور رایج عرضه می شود بر شدت این ناراحتی ها می افزاید ؛ اینکه فرد از چه دوز ویاگرا استفاده می کند بستگی به نظر پزشک دارد ؛ اما در صورتی که حساسیت داشتید و با عوارض ویاگرا روبرو شدید باید حتما با پزشک خود مشورت کنید همچنین در صورت شدت علائم مراجعه ی فوری به پزشک و یا اورژانس الزامی می باشد . از رایج ترین عوارض قرص ویاگرا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

علائم مشابه با سرماخوردگی ( مانند سردرد ، آبریزش بینی ، عطسه )

تغییرات در رنگ اجسام و محیط ( آبی به نظر رسیدن محیط و… )

مواردی که در صورت سهل انگاری رخ می دهد :

اگر از قرص ویاگرا به صورت خودسرانه و مداوم ( به منظور تقویت رابطه جنسی ) استفاده شود ، ممکن فرد دچار مسمومیت ، سکته ی قلبی ، از دست دادن آلت تناسلی ( به منظور درمان قطعی در مواردی خاص ) و… شود . بنابراین به هیچ عنوان از ویاگرا به صورت خودسر استفاده نکنید و آگاه باشید که داروهای گیاهی تبلیغ شونده که همه طبق گفته ی فروشنده ها هیچ عوارض جانبی ندارند در ترکیبات خود حاوی مقادیر مشابهی با ویگرا هستند که طبعا واکنش های یکسان را در بدن به همراه خواهد داشت .

مرتبط ها

قالب خبری