قرص آیزومکس دارویی چند کاره با تأثیرات درمانی متعدد

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : ژانویه 1, 2016
قرص آیزومکس دارویی چند کاره با تأثیرات درمانی متعدد

قرص آیزومکس دارویی چند کاره با تأثیرات درمانی متعدد ؟ بله زیاد تعجب نکنید چون دارویی که در ادامه به طور خلاصه به مهمترین خواص آن می پردازیم کمی متفاوت است !

آیزومکس که معادل انگلیسی آن Isomax می باشد ، دارویی است که می توان به دلیل داشتن مصارف دارویی مختلف و خواص درمانی متعدد ، آن را جزو داروهای چند کاره نیز شناخت و به همین دلیل از جهاتی بیشتر شبیه به داروهای گیاهی با خواص گوناگون است تا داروهای شیمیایی !

خب بهتر است بدون فوت وقت به سراغ خواص دارویی و درمانی آیزومکس برویم تا شاید شما هم عقیده ای مانند ما پیدا کنید .

مهمترین خواص و تأثیرات درمانی آیزومکس را با هم مرور می کنیم :

1- آیزومکس را می توان به عنوان دارویی بسیار مناسب جهت بهبود گر گرفتگی های بانوان در دوارن یائسگی دانست ، زیرا دارای مقداری معادل 100 میلی گرم ايزوفلاونوئيدهاي سويا می باشد .

2- اگر در دوران قاعدگی دارای دردهای میگرنی می شوید ، می توانید برای پیشگیری از اینگونه دردها ، از آیزومکس استفاده کنید تا اثرات آن را به خوبی لمس کنید .

3- معمولا قبل از شروع دوران یائسگی ، زنان با دردهای سینه ای چرخه ای مواجه می شوند که می توان با آیزومکس تا حد بسیار مؤثری این دردها را درمان کرد .

4- آیزومکس برای حفاظت فرد در برابر بیماری های کرونری قلب نیز بسیار مؤثر می باشد .

5- همچنین از آنجاییکه آیزومکس دارای خواص آنتی اکسیدانی می باشد ، به طراوت ، شادابی پوست و جلوگیری از چین و چروک های پوستی نیز کمک بسزایی می کند .

پس تا اینجا با تأثیرات درمانی آیزومکس در سه حوزه ی زیبایی ، بیماری های قلبی و نیز حوزه ی زنان آشنا شدیم و در ادامه به روش مصرف ، شرایط نگهداری و همچنین هشدار مصرف این دارو خواهیم پرداخت .

روش مصرف آیزومکس : روزانه 1 و یا حداکثر 2 عدد همراه غذا
شریط نگهداری آیزومکس : در جای خشک و خنک و همچنین دور از دسترس اطفال
هشدار مصرف آیزومکس : چنانچه از داروهاي ضد فشار خون و داروهاي ضد افسردگي در دوران بارداري و شيردهي استفاده می کنید ، قبل از مصرف ، مشورت با پزشک را حتما در دستور کار خود قرار دهید تا به مشکلات ثانویه دچار نشوید .

اشتراک گذاری این مطلب در :