جدیدترین مطالب امروز

قدس روز همبستگی جهان اسلام در دفاع از حق مظلومان

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : مقاله آزاد

قدس روز همبستگی جهان اسلام در دفاع از حق مظلومان

قدس روزی که در آن فریاد آزادگی زده خواهد شد و تمام اقشار جامعه بدون درنظر گرفتن سن و سال و جنسیت خود ، حماسه ای دوباره می سازند همچون گذشته .

مقاله ای مرتبط با روز قدس ، روزی که می خواهیم باری دیگر به جهان ظلم و ستم غرب از جمله اسرائیل و آمریکا اعلام داریم که هنوز اسلام زنده است و روز به روز هم ایستادگی و توانش بیشتر خواهد شد تا بالاخره ریشه ی ظلم چندین ساله ی آنها را از جا بکند .

سالهاست که دست زور اسرائیل و هم پیمانانش مانند پتکی بر سر مردم مظلوم ولی غیور فلسطین پایین می آید و از کودکان و زنان تا مردان آنها را زیر بار هرگونه ستمی که می خواهد می کشد .

تمام سالهایی که شاید خیلی از مردم جهان در رفاه و آرامش و امنیت بودند ، کوچکترین اعضای فلسطین دچار کابوس منحوس اسرائیلند ؛ کابوسی که گاه آنقدر وحشتناک می شود که مرگ را تداعی می کند ، ولی با تمام این فشارها ، زورگویی ها ، حرامزاده بازی ها ، پست فطرتی ها ، کثافت کاری ها و بی ملاحظه گی های اسرائیل ، مردم غیرتمند فلسطین ذره ای از اعتقادات خود دست نکشیدند و کوچکترین سازشی که دین و اعتقاد آنها را خدشه دار کند را قبول نکرده اند و همچون کوه پشت میهن و سرزمینشان ایستاده اند حتی اگر محکوم به دادن تاوانی سخت باشند .

فلسطین کشور مردان و زنان و کودکانی که سلاح اولیه ی آنها از سنگ و چوب بود و امروز با توان نظامی و تجربه ی جنگی خود به موشک رسیدند و خودباوری را همانند ملت ایران در خود بارورتر ساختند .

ایران و ملت فهیمش ، در طول تاریخ انقلابی خود همواره خود را در کنار برادران و خواهران فلسطینی دیده اند و در روزی به نام روز قدس که آخرین جمعه ی رمضان است در راهپیمایی همگانی ، این همبستگی را هم به فلسطینیان و هم به سگان آمریکایی و اسرائیلی نشان خواهند داد .

روز قدس روز همبستگی جهان اسلام است تا شعار دفاع از حقوق مظلومان را فریاد بزند و به جهانیان بفماند که اسلام و مسلمان ، چه شیعه و چه سنی ، هیچوقت تنها نیستند ، زیرا خدایی یکتا دارند و کلامی واحد .

انشالله راهپیمایی امسال روز قدس را پرشورتر از سالهای گذشته برگزار خواهیم کرد تا باری دیگر خاری تیزتر بر چشم دشمنان اسلام و مسلمین باشیم و امیدواریم روزی هم برسد که آمریکا و اسرائیل نیز آدم شوند . فقط آدم !!!

البته اگر آن روز برسد …

مرتبط ها

قالب خبری