جدیدترین مطالب امروز

فلفل تند بیمه کننده ی بدن در مقابل چه بیماری هایی ؟

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : عطاری

فلفل تند بیمه کننده ی بدن در مقابل چه بیماری هایی ؟

یکی از القاب فلفل تند معجون معجزه گر است ، این معجون شگفت انگیز بیشتر برای درمان بیماری های قلبی و عروقی استفاده می شود . این مطلب از عطاری یک جم را از دست ندهید .

مصرف فلفل تند مساوی است با بیمه کردن بدن در مقابل بیماری های قلبی و عروقی .
این ادویه ی شگفت انگیز با طعم تندی که دارد طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است ، اما به جرأت می توان گفت عده ای از این طرفداران از خواص اصلی فلفل تند بی خبرند .

اگر می خواهید درباره ی فلفل تند و خواص درمانی آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ادامه ی این مقاله را مطالعه نمائید .

نوشیدن چای فلفل قرمز ( تند ) می تواند باعث بهبود سکته ی قلبی و یا جلوگیری از پدید آمدن اینگونه بیماری ها شود .

فلفل تند برای جلوگیری از بروز سرطان هم کاربرد بسیاری دارد ، این ادویه ی تند دارای 90000 واحد اسکوویل ( ماده ای که برای جلوگیری از به وجود آمدن سرطان از آن استفاده می شود ، اسکوویل نام دارد ) است .

ریختن چند قطره از آب فلفل تند در زیر زبان یک فرد بی هوش می تواند سبب کاهش زمان بیهوشی ، منظم شدن ضربان قلب و متعادل شدن جریان خون در بدن فرد بی هوش شود .

شربت کاین کنتور یکی از معروف ترین داروهای شیمیایی برای جلوگیری از بروز حمله های قلبی محسوب می شود ، به نظر شما ماده ی اصلی این دارو چیست ؟
بله درست فهمیدید ، ماده ی اصلی این شربت فلفل قرمز است که بیشتر در نواحی گرم سیری مانند جنوب آمریکا و هند کاشته و رشد می کند .

اگر دچار دردها و خستگی های عضلانی شدید اصلا نگران نشوید ، شما می توانید با مصرف فلفل تند این دردها و خستگی ها را رفع کنید زیرا فلفل قرمز دارای دو ماده به نام های کپسایسین و آلکالوئید است که خاصیت رفع درد عضلات را دارند .

فلفل قرمز می تواند به افراد معتاد هم کمک بسیاری بکند ، چگونه ؟ فلفل تند با در برداشتن نوعی ماده می تواند از به وجود آمدن تومورهای مغزی ناشی از استعمال دخانیات جلوگیری کند .
اگر دچار بیماری های قلبی و عروقی هستید و می خواهید فلفل تند مصرف کنید در گام اول باید این موضوع را با پزشک معالج خود در میان بگذارید .

مرتبط ها

قالب خبری