جدیدترین مطالب امروز

عمل های زیبایی دزد زیبایی چهره های شما

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

عمل های زیبایی دزد زیبایی چهره های شما

عمل های زیبایی از جمله جراحی های رایج این دوره است و افرادی که به این عمل ها رو آورده اند بی توجه به عوارض بعدی اینگونه عمل ها ، زیباییشان را فدا می کنند

عمل های زیبایی یا عمل هایی برای خودکشی زیبایی ؟! واقعا کدام اسم مناسب تر است ؟ شاید هیچ کجای دنیا به اندازه ی ایران تب انواع جراحی های زیبایی به این داغی نباشد ؛ بدون اینکه فکر کنیم چرا نام عمل های زیبایی برای این دسته جراحی ها برگزیده شده و متوجه شویم که امروزه در مسیری کاملا متفاوت در حال حرکت است .

عمل های زیبایی گامی موفقیت آمیز در حوزه ی زیبایی است اما به شرطی که در جای مناسب خود مورد استفاده قرار بگیرند ، مثلا در خصوص شخصی که انحراف شدید بینی دارد و این امر در تنفس وی هم تاثیر گذار بوده ، یا افرادی که خدای ناکرده در حادثه ای دچار آسیب شده اند و… اما در حال حاضر دلایلی چون چشم و همچشمی و… جای دلایل حائز اهمیت را گرفته است ؛ تا به حال از افرادی که عمل های زیبایی را انجام داده اند پرسیده اید چقدر احساس رضایت می کنند ؟ واقعا چه راه بازگشتی وجود دارد وقتی انسان پی به اشتباه خود ببرد ؟

اولین زنگ خطر در رابطه با عمل های زیبایی ، مربوط به جراحی بینی است ؛ خوب است وقتی اشکال در تنفس را سپری برای توجیه خواسته ی غیر ضروری خود قرار می دهیم ، آگاه باشیم که همین جراحی بینی می تواند به راستی کم شدن فضای تنفس و در نتیجه اشکالات تنفسی را درپی داشته باشد ؛ جدا از اینکه در اکثر موارد به دلیل برداشتن بیش از حد از بافت ها فرم بینی به کل از بین می رود و گاه جراح مجبور به جراحی مجدد برای ترمیم است ؛ کوچک شدن بیش از اندازه ی بینی ، بالا رفتن سر بینی ، تیز شدن نوک بینی و… از کوچکترین عوارض عمل های زیبایی به شمار می روند .

و اما اقدام بعدی که به نوعی جزو عمل های زیبایی به حساب می آید بوتاکس است ، تزریق باکتری بدون سمی در اطراف گوش ، چشم و ابرو ها که گرچه برای مدت زمانی چین چروک ها را از بین می برد اما با گذشت زمان ناراحتی های بینایی مانند دوربینی ویا افتادگی پلک و… را در پی دارد . از جمله اقدامات زیبایی که تقریبا با تزریق بوتاکس می تواند در یک خانواده قرار بگیرد تزریق چربی است ، به این صورت که چربی را از اندامی مانند شکم و… گرفته و در ناحیه های مختلف صورت مانند لب ها ، گونه ها و… وارد می کنند .

از پرخطرترین عمل های زیبایی و البته غیر قانونی ترین آن می توان به عمل بلند شدن قد اشاره کرد ! که هرچند تعداد افرادی که به این عمل روی می آورند بسیار اندک است ، اما اکثر در همان مواقع اندک هم نتیجه ی معکوس می دهد .

شاید از جمله عمل های زیبایی که نتوان مخالفت چندانی با آن کرد کاشت مو است ، چرا که عملا یک عمل زیبایی است و عوارضی در پی ندارد مگر اینکه کار توسط یک فرد مبتدی و به صورت غیر بهداشتی صورت بگیرد .

کلام نهایی اینکه تمام عمل های زیبایی نتیجه ای عکس دارند ، دقیقا خواهید دید که علتی که به آن ها روی آورده اید برایتان اتفاق می افتد فقط در طول زمانی بلند ، و آن وقت است که برای پشیمان شدن خیلی دیر است و سلامت و زیبایی خدادادی خود را از دست داده اید .

مرتبط ها

قالب خبری