جدیدترین مطالب امروز

عصاره ضدجوش درمانگر جوش ها با اثر درمانی بالا

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

عصاره ضدجوش درمانگر جوش ها با اثر درمانی بالا

جوش های موجود روی پوست افراد و مخصوصا در صورت ، رابطه ی مستقیمی با زیبایی هر فرد دارد . با عصاره ضدجوش یک قدم به زیبایی نزدیک تر خواهید شد .

مبحث زیبایی مبحثی بسیار گسترده و متنوع می باشد که با توجه به پیشرفت علوم حوزه ی زیبایی ، نه تنها مشتریان خود را گم نکرده است ، بلکه به واسطه ی پیشرفت قابل توجه این علم ، جذابیت هایی نیز به آن افزوده که می توان در مواجهه با افراد عصر حاضر ، به راحتی به این جذابیت ها و اشتیاق مردم پی برد .

البته تلاش برای زیباتر شدن و رسیدن به حس زیبایی ، اصلا چیز بدی نیست و همانطور که خدا هم در خلقت انسان به آن توجه ویژه ای داشته است ، حس زیبایی به ذاته در هر انسانی وجود دارد و افراد را مشتاق به زیباتر بودن می کند .

یکی از تغییراتی که بدون استثناء برای هر فرد معمولی در طول دوران زندگی اش رخ می دهد تغییرات هورمونی و بلوغ جنسی می باشد که پیرو این تحولات ، پدیده ای به عنوان جوش که به غرور جوانی نیز موسوم است برای افراد ایجاد می شود که شدت و بروز آن ( مخصوصا در صورت ) برای عده ای بسیار بیشتر ، نسبت به عده ای دیگر می باشد ، به طوریکه ظاهر آنها را به طرز کاملا قابل لمسی تحت تأثیر قرار می دهد ، از این رو خیلی از افراد که به این عارضه دچار می شوند دنبال راه حلی برای درمان و یا لااقل کنترل آن می گردند .

عصاره ای تحت عنوان عصاره ضدجوش می تواند راه حل مناسبی برای درمان جوش های صورت در افراد باشد .

عصاره ضدجوش باعث درمان سریع و قطعی جوش ها می شود ، به طوریکه در اکثر موارد اگر چنانچه برای اولین بار از این عصاره استفاده کنید ، به خوبی اثرات درمانی بالای آن را مشاهده خواهید کرد .

از جمله تأثیرات و خواصی که می توان برای عصاره ضدجوش نام برد : خاصیت ضدعفونی کنندگی و آنتی باکتریالی آن است که باعث ضدعفونی کردن محل های جوش خواهد شد ، همچنین عصاره ضدجوش حاوی کمپلکس Iris –zinc ، تريکلوزان و ترکيب فعال از بين برنده ی حساسيت است ، این عصاره باعث سم زدایی پوست های چرب و تقویت و ترمیم آن نیز می شود و علاوه بر اینها عصاره ضدجوش ، عصاره ای ضد التهاب می باشد که باعث تنظیم PH پوست هم خواهد شد .

روش مصرف عصاره ضدجوش بسیار ساده می باشد و تنها کافی است که افراد مبتلا به عارضه های جوشی ، روزانه 2 بار از این عصاره ، بر محل های روی جوش بمالنند .

تنها نکته ای که در استفاده از عصاره ضدجوش بایستی به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید قبل از مورد استفاده قرار دادن این عصاره ، محلی که می خواهید عصاره ضدجوش را به آن بمالید ، به خوبی و آرامی شستشو دهید ( البته اگر پوست حساسی دارید ، از صابون ها و مواد شوینده ی مناسب و ترجیحا مطابق با دستور پزشک استفاده کنید تا حساسیتی برای پوست شما ایجاد نشود )

عصاره ضدجوش محصولی به سازندگی ” آکادمی Academie ” می باشد .

مرتبط ها

قالب خبری