جدیدترین مطالب امروز

عرق کاسنی چربی سوز گیاهی برای لاغر شدن

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : عطاری

عرق کاسنی چربی سوز گیاهی برای لاغر شدن

عرق کاسنی در کنار خواص بسیار خود زیان هایی نیز طبیعتا دارد ؛ به عنوان مثال مصرف زیاد آن باعث لاغری ( که نشانه ای از وضعیت نا مناسب در بدن است ) می شود .

بر خلاف اکثر اوقات که معمولا انسان از مصرف شکر منع می شود در مورد کاسنی دقیقا این موضوع برعکس است ، کاسنی که گلی زیبا دارد و در گروه گیاهان دارویی جای می گیرد بیشتر به صورت عرق کاسنی مورد استفاده قرار می گیرد ، هر چند که تخم کاسنی نیز برای استفاده در دسترس است ؛ از جمله ضرر هایی که عرق کاسنی در صورت استفاده ی زیاد و یا نابجا می تواند داشته باشد ترش کردن معده و یا مشکلاتی است که منجر به کاهش وزن می شود ؛ همانطور که گفتیم در اینجا خلاف هر دفعه می خواهیم مصرف شکر را توصیه کنیم ! بله ، مصرف شکر ضرر های کاسنی را به حداقل می رساند و چه بهتر که برای استفاده شکر و عرق کاسنی در کنار هم از شربت کاسنی استفاده کنیم ؛ اگر هم خیر و قصد کاهش وزن با عرق کاسنی را دارید می توانید 3 مرتبه در روز از عرق کاسنی مخلوط در لیوانی آب استفاده کنید .

کاسنی از جمله گیاهانی است که از ساقه و برگ آن گرفته تا گل و ریشه ی آن همگی به شکل های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند ؛ کاسنی برای سرطان سینه ، پوکی استخوان ، اعصاب و … مفید است ؛ همچنین به عنوان کنترل کننده ی ورم دور چشم می تواند در بخش محصولات بهداشتی و زیبایی مورد استفاده قرار بگیرد ( کاسنی در کل ضد التهاب است ) .

این ملین و خلط آور قوی خاصیت میکروب کشی اش از انواع قرص ها بیشتر است ، مصرف مرتب آن در طول هفته باعث می شود از انواع بیماری ها از جمله کم خونی دور بمانید ، چرا که کاسنی سرشار از ویتامین c می باشد .

همچنین در افرادی که بسیار جوش می زنند گاهی دیده شده که مصرف عرق کاسنی به عنوان یک عادت روزانه در آمده ، طبع کاسنی خنک است شما با شروع کردن به مصرف کاسنی ابتدا ممکن است با حجمی عظیم تر از جوش ها روبه رو شوید و این به علت آن است که گرمای درون بدن شما بیرون ریخته شده ، رفته رفته و با استفاده ی منظم از عرق کاسنی ، خنکی درونی را احساس کرده و متوجه کاهش عجیب جوش هایتان می شوید .
ریشه ی این گیاه بر خلاف خود کاسنی دارای طبع گرم است اما با این حال طب را بهبود بخشیده و همچنین خاصیت ضدالتهاب را هم از گیاه کاسنی به ارث برده است ؛ فراموش نکنید که تخم کاسنی را نباید زیاد استفاده کرد و تا کنون مصرف مجاز و بدون ضرر آن 10 گرم اعلام شده است .

مرتبط ها

قالب خبری