جدیدترین مطالب امروز

صفحه ی لمسی را به جای آینه استفاده کنید

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : دانستنیها

صفحه ی لمسی را به جای آینه استفاده کنید

با آگاهی از چند روش اشتباه در خصوص تمیز کردن صفحه ی لمسی گوشی ، تبلت و … ، وسیله ی خود را همیشه تمیز نگهدارید و از آن به جای آینه استفاده کنید !

امروزه چنان تگنولوژی در اکثر جنبه های زندگی انسان وارد شده است که کمتر کسی را می توان یافت که یک مرتبه خدمات و فواید آن را احساس نکرده باشد . با این پیشرفت چشمگیر و رشد ابزار ها ، صفحه ی لمسی ابزار ها جای خوبی پیدا کرده است و امروزه کمتر گوشی ، تبلت و… ای را می توان یافت که از خدمات خاصی پشتیبانی کنند اما صفحه ی لمسی نداشته باشند !

شاید بخشی کوچک از دنیای صفحه ی لمسی را انتخاب کرده باشیم و یا تعویض مداوم ابزار ها توسط برخی اشخاص مطالعه ی این مطلب را برای آن ها جذاب نکند اما راه نگهداری و تمیز کردن یک صفحه ی لمسی چیست ؟ صفحاتی که تا حد بالایی حساس هستند و در صورت آسیب دیدن به نوعی کارایی وسیله را با محدودیت روبرو می کنند .

برخی افراد اطلاعات نمایش داده شده بر روی صفحه ی گوشی ، یا تبلت خود را از پشت حاله ای از مه تماشا می کنند ، مطمئنا کار این افراد با یک پارچه ی بسیار نرم راه نمی افتد ؛ شما برای تمیز کردن روزانه ی صفحه ی لمسی وسیله ی خود می توانید از یک پارچه ی تمیز و نرم استفاده کنید ، جنس بهترین پارچه برای این کار مانند دستمال مخصوص تمیز کردن شیشه ی عینک می باشد ، اما اگر لک یا سایر آثار ناخوشایند بجای مانده بر روی صفحه لمسی خودنمایی می کند پیشنهاد می کنیم از آب کمک بگیرید .

استفاده از محلول های شستشویی که حاوی الکل هستند و یا در ساخت آن ها از آمونیاک نیز کمک گرفته شده است کاری کاملا اشتباه می باشد . البته ما مواد شوینده را به کل رد یا تایید نمی کنیم ، برای این منظور ما محلول iKlenz را که مورد تایید بسیاری از کمپانی های بزرگ نظیر اپل است به علاقه مندان پیشنهاد می کنیم .

اگر از محافظ صفحه استفاده کنید قطعا دردسر کمتری را متحمل خواهید شد و خیال خودتان نیز راحت تر است .

به چند نکته توجه داشته باشید :

به هیچ عنوان برای تمیز کرده صفحه ی لمسی از دستمال کاغذی استفاده نکنید ، در صورت در دسترس نبودن پارچه ی مخصوص از پارچه ای نرم و آبگیر ( کتان ) استفاده کنید .

صفحه نمایش را خاموش کنید و سپس به پاکسازی آن بپردازید .

فشار دست خود را تنظیم کرده و هرگز بر روی صفححات لمسی فشار بیش از حد وارد نکنید .

مرتبط ها

قالب خبری