جدیدترین مطالب امروز

شامپو لیندان پیش قدم در درمان های انگلی برای انسان

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : داروخانه

شامپو لیندان پیش قدم در درمان های انگلی برای انسان

ناراحتی های انگلی از سخت ترین بیماری ها محسوب می شوند مانند شپش و… ، شامپو لیندان با کمترین عارضه برای انسان درمان قطعی شپش سر است .

شپش سر مانند دیگر همنوعان خود نوعی حشره است با این تفاوت که زندگی انگلی دارد و از خون انسان تغذیه می کند ؛ قطعا استفاده از حشره کش های مخصوص پشه ها و دیگر جانوران موذی گزینه مناسبی نمی باشد و نیاز به دارویی سازگار با بدن انسان است . در این میان شامپو لیندان با خاصیتی سم مانند برای شپش ها و با کمترین ضرر برای انسان بسیار کارآمد می باشد .

شامپو لیندان اگر چه سمی بوده و برای افراد با سابقه ی تشنج منع مصرف دارد اما برای افراد با شرایط بدنی نرمال بهترین گزینه است . طبق آمار به دست آمده اکثر غریب به اتفاق افراد با یک بار استفاده از شامپو لیندان از شر شپش ها خلاص می شوند . البته در کنار استفاده از شامپو لیندان درمان های کمکی مانند شانه زدن با آب و سرکه ، جدا کردن رشک و… نیز باید انجام شود .

طریقه مصرف شامپو لیندان :

طریقه ی مصرف شامپو لیندان بر روی آن درج شده است اما برخی افراد برای تاثیرگیری بیشتر در روش مصرف و یا تعداد دفعات تغییراتی ایجاد می کنند که به ضرر سلامتی آن ها تمام می شود . 1 عدد شامپو لیندان 1 درصد برای دوبار استفاده ارائه شده است .

ابتدا به حمام بروید و با یک شامپو معمولی موها را کتملا بشویید ؛ اجازه دهید موها کاملا خشک شوند ، اگر تحمل ندارید حداقل 1 ساعت صبر کنید . سپس شامپو را خوب بهم بزنید و مقدار یک دوم آن را به کف سر و موها بمالید . 4 دقیقه صبر کرده و مقداری آب به آن اضافه کنید ؛ مشاهده می کنید که کف زیادی تولید می شود ؛ کف شامپو لیندان را در تمام سر پخش کرده و تا 4 دقیقه اجازه بدهید باقی بماند سپس با شانه ی دندانه ریزی که در محصول وجود دارد سر را آبکشی کنید .

در روش مصرف شامپو لیندان زمان 4 دقیقه در نظر گرفته شده است اما اجازه افزایش زمان به 8 و حداکثر 10 دقیقه وجود دارد . استفاده بیش از حد مجاز می تواند باعث بروز حالت تهوع ، تشنج ، سردرد و… شود .

درمان باید بعد از 7 روز مجددا تکرار شود .

بعد از استفاده از شامپو لیندان به هیچ وجه سطح سر را با روسری و… نپوشانید ؛ بیش از یکبار ( در دو نوبت ) از این محصول استفاده نکنید ( اگر در دور اول استفاده آلرژی داشتید به پزشک مراجعه کنید ) ؛ در مصرف شامپو لیندان بسیار دقیق باشید و اجازه ندهید چشم ها ، نواحی صورت و یا مجاری مخاطی به شامپو آلوده شوند ( در صورت آلودگی با آب بسیار زیاد ناحیه را شستشو دهید ) .

موارد منع مصرف :

زنان باردار و شیرده ، کودکان ، افراد با سابقه ی تشنج و مبتلا به بیماری صرع .

مرتبط ها

قالب خبری