جدیدترین مطالب امروز

سیمرغ نقش مکمل به بابک حمیدیان و شبنم مقدمی رسید

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : اخبار

سیمرغ نقش مکمل به بابک حمیدیان و شبنم مقدمی رسید

سیمرغ بلورین نقش مکمل جشنواره سی و دوم فیلم فجر به بابک حمیدیان برای بازی در فیلم « چ » و « رستاخیز » و همچنین شبنم مقدمی برای فیلم « امروز » تعلق گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات سی و دومین جشنواره فیلم فجر، بابک حمیدیان بعد از دریافت جایزه اش گفت: « شهید اصغر وصالی و اصغر وصالی ها همواره به من یادآوری می کنند که ما به چرایی زندگانی و آن ها به چرایی مرگ خود آگاهند. »
او همچنین در ادامه صحبتهایش اشاره کرد که: « تجربه همکاری با حاتمی کیا، بنی اعتماد و پوراحمد تجربه کم نظیری است. »
حمیدیان در خطاب به محمد نهاوندیان نیز گفت: « پیام ما را به رییس جمهور برساند، چشم امید ما اول به خدا بعد به شماست. ما می خواهیم بی واسطه در یک متری خواسته هایمان را به شما بگوییم؛ این فرصت را برای ما فراهم کنید.»

گفتنی است که در جشنواره سی و دوم فیلم فجر بازیگرانی چون : فرهاد اصلانی برای فیلم « قصه‌ها » ، اکبر عبدی برای فیلم « خواب‌ زده‌ها »، و میلاد کی‌ مرام برای فیلم « خط ویژه » دیگر نامزدهای دریافت سمیرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد بودند، که از این میان، میلاد کی مرام دیپلم افتخار بهترین نقش مکمل مرد را از آن خود کرد.
کی مرام بعد از دریافت جایزه اش گفت: « من نماینده همه بچه های « خط ویژه » هستم. »
او همچنین از مسعود کیمیایی و گلاب آدینه تشکر کرد و جایزه اش را به بیمارستان محک ( حمایت از کودکان سرطانی ) تقدیم کرد.

و اما در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن، سمیرغ بلورین این جشنواره به شبنم مقدمی برای فیلم « امروز » تعلق گرفت.

سهیلا گلستانی برای فیلم « میهمان داریم » و نعیمه نظام ‌دوست برای فیلم « آذر، شهدخت، پرویز و دیگران » دیگر نامزدهای دریافت سمیرغ بلورین بودند.

در این بخش نیز، دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن به هنگامه حمید زاده و ملیکا شریفی‌ نیا برای فیلم « اشباح » داده شد.

پرویز شهبازی و هانیه توسلی جوایز این بخش را اهدا کردند.

مرتبط ها

قالب خبری