جدیدترین مطالب امروز

سیر و پیاز سبزیجاتی با تأثیر شگفت انگیز در افزایش طول عمر !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : نکته ها

سیر و پیاز سبزیجاتی با تأثیر شگفت انگیز در افزایش طول عمر !

در واقع منظور از افزایش طول عمر مبتلا نشدن به بیماری های خطرناک می باشد ، بیماری هایی همانند سرطان که می توانید با مصرف سیر و پیاز از پدید آمدن آن ها جلوگیری کنید .

سیر و پیاز هر دو سبزیجاتی هستند که در تمام فصول سال یافت می شوند ؛ اگر سیر و پیاز را جزء برنامه ی غذایی خود کنید ، مطمئن باشد که هرگز پشیمان نخواهید شد !

سیر و پیاز اگر به صورت مداوم و برنامه ریزی شده مصرف شوند می توانند خواصی این چنین داشته باشند : متعادل کردن سطح کلسترول خون ، رسوب گیری رگ های خونی توسط گوگردهای موجود در درون هر کدام ، بهبود عملکرد گردش خون ، تقویت و محافظت از سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری هایی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا ، جلوگیری از پدید آمدن سرطان ، محافظت از میکروارگانیسم ها ، توسط ترکیبات ضد باکتریایی و….

سیر و پیاز زمانی که باهم یکی شوند خاصیت خیلی بیشتر نسبت به قبلشان پیدا می کنند ، این خاصیت به سیر و پیاز اجازه می دهد تا از بدن در مقابل بیماری هایی عفونتی مانند : عفونت روده بزرگ ، دهان ، گلو ، کلیه ، رحم و سرطان تخمدان محافظت کنند .

سیر :
اگر می خواهید سیر مصرف کنید بهتر است همیشه آن را خام بخورید ؛ برای استفاده ی بهتر از خواص سیر می توانید آن را خرد کنید ، آلیسین یکی از عناصری است که در سیر وجود دارد و بسیار هم برای بدن انسان مفید می باشد . سیر به تنهایی با خواص ضد التهابی که در خود جای داده است قادر می باشد عفونت های باکتریایی را درمان کند .

پیاز :
این گیاه شگفت انگیز که قدمتی هزاران ساله دارد خواص بسیاری در خود گنجانده است ، خواصی که می تواند کلیدی برای رفع برخی از بیماری ها باشد ، پیاز در حال حاضر در اکثر کشورها وجود دارد و کشت می شود ، اما طبق اطلاعات به ثبت رسیده سر منشأ شروع کشت پیاز و مصرف آن ، دو کشور ایران و افغانستان بوده است ؛ پیاز انواع بسیاری دارد مانند : پیاز بنفش و یا قرمز .

داشتن بدنی سالم و بدون بیماری ، نوعی افزایش طول عمر محسوب می شود ، پس حتما لازم نیست که یک فرد 120 سال عمر کند تا مشخص شود طول عمر زیادی داشته است ؛ اگر انسان ها بتوانند در طول عمر خود ، بدنشان را از سلامتی بیشتری برخوردار سازند ، درست مثل این است که 120 سال زندگی کرده اند .

مرتبط ها

قالب خبری