جدیدترین مطالب امروز

سم زدایی کبد به کمک معجونی فوق العاده و بسیار آسان !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : نکته ها

سم زدایی کبد به کمک معجونی فوق العاده و بسیار آسان !

سم زدایی کبد ، یکی از بهترین راههای پیشگیری از ابتلا به بیماری های کبدی ، نظیر کبد چرب می باشد ؛ روشی که می توان با استفاده از مواد طبیعی نیز به آن دست یافت !

همانطور که میدانید کبد یکی از مهم ترین و حساس ترین اعضای بدن انسان محسوب می شود ، عضوی که به راحتی از کار نمی افتد ولی اگر مراقبش نباشید ، اذیتتان خواهد کرد .

در دنیای مدرن امروزی ، به دلیل شلوغی کار و سبک زندگی غلط ، اکثر افراد به غذاهایی که حاوی افزودنی های مصنوعی و مضر هستند روی آورده اند و این غذاها را به طور بی رویه مصرف می کنند ؛ این افراد بدون داشتن آگاهی ، از این مواد غذایی استفاده می کنند و نمی دانند که با مصرف این غذاهای فست فودی در زمان های طولانی ، می توانند آسیبی به بدن خود وارد سازند که قابل جبران نیست ، به عنوان مثال ، ابتلا به بیماری کبد چرب ، یکی از همان آسیب های جبران ناپذیر است .

سم زدایی کبد ، یک نمونه از بهترین روش های پیشگیرانه ای می باشد که افراد می توانند برای مراقبت از کبدشان انجام دهند ، زیرا سم زدایی کبد می تواند سموم مضر را از بدن فرد خارج کرده و به بهبود عملکرد کبد کمک بسیاری نماید .

شاید برای شما هم سئوال باشد که چگونه می توان با استفاده از مواد طبیعی ، به سم زدایی کبد ، کمک کرد ؟ سئوالی که پاسخ آن را می توانید در معجونی که در ادامه طرز تهیه ی کامل آن را خواهیم گفت ، بیابید .

مواد اولیه برای تهیه ی این معجون :

چند عدد برگ نعنای تازه
مقداری آب لیموی تازه
میزان کمی پوست لیموی رنده شده
آب پرتغال
1 لیتر آب
عسل خام

طرز تهیه ی معجون سم زدایی کبد :

1- آب را درون ظرفی ریخته و بگذارید بجوشد
2- برگ های نعنا را درون آب در حال جوش ریخته و بگذارید 5 دقیقه در همان دما جوشانده شود
3- قابلمه را از روی حرارت برداشته و می گذارید تا سرد شود
4- آب لیمو ، آب پرتغال ، پوست های رنده شده ی لیمو و عسل را به آب اضافه کنید

شما الان معجونی خارق العاده برای سم زدایی کبد در دست دارید .

لازم به توضیح است که این معجون طبیعی ، ضمن سم زدایی کبد ، توانایی کمک به سیستم هضم و گوارش را نیز دارا می باشد ، ضمنا به یاد داشته باشید که اگر می خواهید از این معجون استفاده کنید فرقی نمی کند آن را سرد به مصرف برسانید و یا گرم بنوشید .

مرتبط ها

قالب خبری