جدیدترین مطالب امروز

سال نود و چهار سالی همراه با نماد اصیل ایرانی

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : دانستنیها

سال نود و چهار سالی همراه با نماد اصیل ایرانی

باز هم نوروزی دیگر در راه است و سال لباسی نو به تن می کند ، لباسی به رنگ عنابی ! در سال نود و چهار که با نماد ایران باستان همراه است به این نکات توجه کنید .

هر سال با فرا رسیدن سال نو شروعی تازه را برای طبیعت نظاره گر هستیم ، شروعی که شاید خالی از لطف نباشد با آن همراه شویم و حال و هوایی تازه را در خود جاری سازیم . از سال نود و چهار چه می دانید ؟

هرچند رنگ سال براساس سال میلادی رقم می خورد ، با این حال الگوی بسیاری از افراد در تعیین دکوراسیون قرار می گیرد و حتی رنگ پوشاک مورد استفاده ی خود را براساس آن تنظیم می کنند ، رنگ سال نود و چهار ( 2015 میلادی ) عنابی اعلام شده است ، رنگی نزدیک به قرمز یا شرابی خاکی که عنابی خوانده می شود .

برای خانم هایی که در سال نود و چهار و سال بز ، دوست دارند رنگ مویی مطابق رنگ سال ( عنابی ) داشته باشند ، یک ترکیب جالب را آماده کرده ایم ، باشد که مورد استفاده و تایید عزیزان قرار بگیرد :

رنگ شماره 7 ( 40 میل ) ، بلوند قرمز ( 30 میل ) ، بادمجانی شماره 6 ( 30 میل ) ، واریاسیون قرمز ( 3 سانت ) ، واریاسیون بنفش ( 2 سانت ) بعلاوه ی اکسیدان 2 می تواند ترکیبی جالب از رنگ مو عنابی را در سال نود و چهار برایتان به ارمغان بیاورد .

جالب است بدانید طبق داستان های اساطیری موجود در فرهنگ ما ایرانیان ، بز ( یا همان بز کوهی ) نمادی منحصربفرد برای ایران باستان می باشد و همانطور که از نقش های به جای مانده بر تخته سنگ های قدیمی برمی آید اکثر حکاکی ها نمادی از بز را به همراه دارد ؛ در سال نود و چهار که به این حیوان خوش یمن نام گذاری شده است و اولین روز سال نیز شنبه می باشد می توان سالی سراسر زیبایی را انتظار داشت . طبق یک ضرب المثل شیرین پارسی ” شنبه به نوروز افتاد ” که حکایت از اتفاقی غیر منتظره و خوش یمن دارد ، سال نود و چهار را که بعد از سال ها شنبه به نوروز افتاده نکو می شماریم و لحظه ی تحویل سال ( 2:15 دقیقه ی نیمه شب ) برای ایران عزیزمان سراسر پیروزی و شادکامی را خواستاریم .

مژده ای که در سال نود و چهار برای کارمندان و فرزندان عزیزی که به مدرسه می روند داریم این است که تا دلتان بخواهد در سال جدید تعطیلی خواهیم داشت !

مرتبط ها

قالب خبری