زیبایی را در دوران بارداری متفاوت تجربه کنید

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : سپتامبر 22, 2015
زیبایی را در دوران بارداری متفاوت تجربه کنید

چیزی که در باور عموم حسابی جا باز کرده است ، این است که دوران بارداری زیبایی فرد را کاهش می دهد ، ما در اینجا تکنیک های جذابیت را برای شما لیست کرده ایم .

دوران بارداری از زیباترین تجربه های یک زن است که متاسفانه باورهایی نظیر کاهش جذابیت ظاهری در این بازه همراه شده ، نکته ی مهم این است که شما با رعایت چند نکته ساده می توانید در دوران بارداری زیباتر از پیش به نظر بیایید . میپرسید چطور ممکن است ؟ پس با ما همراه باشید .

بسیارخب ، ابتدا سراغ موها می رویم ، میدانید که در دوران بارداری استفاده از رنگ مو توصیه نمیشود ؛ تغییراتی که مد نظر ما است به شکل آرایش مو مربوط است . در دوران بارداری بدن مقداری بیش از حد معمول ورم دارد و در طبیعتا صورت شخص نیز گردتر به نظر خواهد رسید ، برای جبران آن کافی است موهای خود را خیلی کوتاه نکنید ، در دوران بارداری حداقل اندازه برای موها باید تا روی شانه باشد . حتی از مدل های حجم دهنده مانند خرد یا لایه لایه نیز باید اجتناب شود ؛ بیشتر مدل هایی که مو را هم سطح سر نشان می دهند برگزینید .

حالا به سراغ مدل های مجاز می رویم ، حالا که قرار است صورت شما کشیده تر به نظر بیاید فراموش نکنید موها را از کناره ی گوش ( شقیقه ها ) به عقب برده و با گیره ، کش و… محکم کنید ؛ برای قسمت بالای مو ، پوش دادن ( برای پیشانی های کوتاه ) و فرق کج ( برای افراد دارای پیشانی بلند ) بسیار مناسب می باشد .

نکته ها :

1 . به هیچ عنوان فرق وسط را انتخاب نکنید .

2 . برای پایین موها ، کوتاه کردن یکدست و یا مثلثی پیشنهاد می شود .

3 . از رنگ مو استفاده نکنید ، موادشیمیایی در تماس با پوست سر در دوران بارداری می تواند خطر آفرین باشد . حتی اگر قصد های لایک هم دارید استشمام بوی رنگ برای مادر جزو موارد احتیاط محسوب می شود .

چگونه آرایش کنیم ؟

برای کمتر شدن ورم صورت به خصوص چشم ها ، از پارچه ای آغشته به آب گرم استفاده کنید . سپس زیرساخت آرایش خود را کرم پودرهایی با رنگ تیره در نظر بگیرید . آرایش چشم ها کمتر توصیه می شود به این شکل که اگر چشمان درشت دارید ، خط چشم نکشید و به ریمل ( برای پلک بالا و پایین ) بسنده کنید ؛ برای چشم های پف کرده نیز خط چشم شکسته ی رو به بالا بهترین گزینه است .

سایه چشم ( رنگ های تیره ) و رژگونه نیز باید حالتی کشیده و رو به بالا داشته باشند . حتی اصلاح ابروها را به حالت کشیده انجام دهید . برای کشیده به نظر رسیدن بینی ( مخصوصا بینی دارای انحراف یا کوفتگی ) کمی کرم پودر ( تیره تر از زیرساخت صورت ) به اطراف بینی ( به صورت عمودی ) و نوک آن بزنید .

با بکار بستن همین چند روش ساده در آرایش مو و صورت می توانید پف های ایجاد شده در دوران بارداری را کمتر به نمایش بگذارید . فراموش نکنید این تکنیک ها جزئی از چندین روش مورد استفاده گریمورها برای رسیدن به چهره ی هدف است .

موفق باشید .

اشتراک گذاری این مطلب در :