جدیدترین مطالب امروز

زایمان و رفع عوارضی نظیر شل شدگی شکم در بانوان

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : زیبایی

زایمان و رفع عوارضی نظیر شل شدگی شکم در بانوان

این مطلب به رفع عارضه ی شل شدگی شکم در بانوان ، پس از زایمان می پردازد و راهکار و روشی را خواهد گفت که می تواند به این امر کمک قابل توجهی کند .

زایمان و به دنبال آن فرزندآوری ، یکی از جذاب ترین و شیرین ترین لحظاتی است که ممکن است هر مادری آرزوی آن را داشته باشد ، ولی مطمئنا درد و بعضا عوارضی که زایمان برای بانوان دارد نیز قابل چشم پوشی نیست ! البته امروزه با پیشرفت علم ، به طرز چشمگیری از مشکلات زایمان برای بانوان کاسته شده است تا این عزیزان روز به روز تجربه ی یک زایمان راحت تر را داشته باشند ، زیرا بدون شک تولید نسل و فرزندآوری ، نه تنها یک نیاز برای بقای نسل آدمیت و بشر می باشد ، بلکه یک وظیفه بر گردن بانوان محترم سراسر دنیاست !

یکی از مشکلاتی که شاید جمعیت قریب به اتفاق بانوان ، بعد از زایمان از آن رنج ببرند ، شل شدگی اطراف شکم خود و همچنین ایجاد نواحی چربی بیشتر در دور شکم می باشد ، در این حالت بانوان مشاهده کنند که فرم و شکل اولیه ی شکمی آنها مانند سابق نیست !

این مشکل معمولا برای افرادی که قبل از زایمان لاغر و فاقد چربی اضافی در اطراف شکم بوده اند بیشتر نمایان می شود ، به طوریکه نوعی تغییرات ملموس را در استایل و قالب بدنی خود حس می کنند .

همانطور که در ابتدا هم اشاره کردیم ، پیشرفت روز به روز علم ، سئوالات بی جواب انسان ها را پاسخ می دهد و رفته رفته زندگی و زیستن را برای مردم راحت تر می کند .

یکی از دست آوردهایی که در اثر تحقیق و خرج علم به دست آمده است ، محصولاتی برای رفع عارضه ی شل شدگی شکم بعد از زایمان می باشد ؛ محصولی که به ژل سفت کننده و قوام دهنده ی پس از زایمان مشهور است .

نام این محصول : موستلا

شرکت سازنده : موستلا – Mustela

کارایی : تخلیه ی آب و چربی اضافی جمع شده در پوست

مزیت ها :

1- واکنش های آلرژیک را به حداقل می رساند و در اصطلاح به هیپوآلرژیک موسوم است .

2- مناسب و قابل استفاده پس از زایمان و در دوران شیردهی می باشد ، همچنین رطوبت را در پوست حفظ می کند و حساسیت افزایش یافته ی پوست را نیز تسکین می دهد .

3- پوست و فرم بدن را به حالت پیش از زایمان و قبل از حاملگی بر می گرداند و از طرفی مانع ایجاد بافت های چربی جدید می شود .

4- فاقد الکل و بدون کافئین می باشد .

5- ساختاری دارد که سبک ، غیرچرب و غیرچسبنده می باشد ، طوریکه بلافاصله پس از استفاده ، می توانید لباستان را نیز بپوشید .

6- همچنین ساختار سبک کننده و نشاط بخش آن مثال زدنی است که باعث می شود بلافاصله پس از کاربرد ، احساس شادابی و طراوت را در پوست پدید آورد .

تنها نکته ای که در استفاده از این ژل وجود دارد نحوه ی مصرف آن است که بایستی صبح و شب و حداقل به مدت یک ماه پس از زایمان مورد استفاده قرار گیرد ، البته باید به یاد داشته باشید که از این ژل روی بخیه های نواحی زایمان خود استفاده نکنید .

محصولی که به عنوان نمونه معرفی شد ، یکی از محصولات حوزه ی بارداری در بانوان بود .

مرتبط ها

قالب خبری