جدیدترین مطالب امروز

ریزش مو در آقایان و درمانی از جنس یک محلول !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : نکته ها

ریزش مو در آقایان و درمانی از جنس یک محلول !

مبحث ریزش مو ، مبحثی بسیار گسترده است که ممکن است برای هر فردی ، فارغ از جنسیت اتفاق بیفتد ، آما آیا درمانی برای توقف ریزش مو وجود دارد ؟

همانطور که می دانید شدت ریزش مو نسبت به رویش ، در آقایان بیشتر از بانوان می باشد و به همین دلیل است که خیلی از مردان در سنین مختلف ( معمولا 30 سال به بالا ) دچار کم پشت شدن مو و ریزش تدریجی قسمت های مهمی از موهای خود می شوند که به کچلی و یا طاسی نیز معروف است .

اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است . نیست ؟

اگر به این ضرب المثل باور داشته باشیم ، بایستی قبل از اینکه موهای خود را به طور کامل از دست دهیم و بعدا مجبور به کاشت هر تار مو به قیمت های بعضا سرسام آور شویم و یا از کلاه مویی های مختلف استفاده کنیم ، راه حلی را برای توقف ریزش مو به دست آوریم .

البته علل ریزش مو ، از عوامل ژنتیکی گرفته تا عدم رعایت نکات بهداشتی صحیح در نگهداری مو متنوع بوده ، ولی چیزی که مهم است تلاش برای حفظ مو تا جای ممکن می باشد .

صحبت از علل ریزش مو شد ، بد نیست که این نکته را نیز یادآور شویم که اگر ریزش مو در افراد ، به دلیل عوامل ژنتیکی باشد ، معمولا نمی توان جلوی آن را گرفت و فقط می شود شدت ریزش را کم و مدت آن را طولانی تر ساخت ، ولی اگر بحث ژنتیک در میان نباشد و موهای افراد به دلایل دیگری شروع به ریزش کند ، تا حد قابل توجهی می توان آن را ترمیم و نزدیک به قبل کرد ، ضمنا نکته ی دیگری که در رابطه با ریزش مو می شود اشاره داشت ، این است که خواه ناخواه با افزایش سن ( چه در زنان و چه در مردان ) ریزش مو اتفاق خواهد افتاد و از حجم موی افراد کم شده و به اصطلاح دچار کم پشتی مو می شوند که این امری طبیعی است . ( البته افرادی هم هستند که تا سنین بسیار بالا و در دوران پیری هم دارای موهای پرپشت می باشند و حجم موی آنها نسبت به جوانی شان تغییر چندانی نمی کند که این موارد استثنا می باشد . )

پس اگر بخواهیم روشی را برای درمان ریزش مو در مردان بیان کنیم ، شاید بد نباشد محصولی دیگر از شرکت کلوران ، تحت عنوان ” محلول درمان ریزش موی کینافورت کلوران ” را معرفی سازیم ؛ محلولی که فاقد چربی ، رنگ و هرگونه مواد شیمیایی محافظ می باشد .

این محلول باعث می شود که پیاز مو در فاز آناژن تحریک شده و علاوه بر درمان ریزش مو ، به رویش مجدد مو نیز کمک کند ، در ضمن محلول درمان ریزش مو کینافورت دارای ویتامین های PP , B8 , B5 , B6 می باشد و همچنین حاوی عصاره ی کاج و رزماری نیز هست .

در انتها با یک توصیه و یادآوری این مطلب را می بندیم : اگر چنانچه شما هم دچار ریزش مو شده اید و یا نشانه هایی از شروع آنرا مشاهده می کنید ، تا دیر نشده دنبال راهکار مناسبی برای درمان آن باشید .

مرتبط ها

قالب خبری