جدیدترین مطالب امروز

روغن حمام کیو وی ایگو راه حلی کامل برای بدن !

تهیه کننده : بخش گوناگون

تهیه شده برای بخش : داروخانه

روغن حمام کیو وی ایگو راه حلی کامل برای بدن !

اگر بدن شما پوستی خشک دارد ، اگر دارای خارش در بدن خود هستید ، اگر پوست بدن شما حساس است ، روغن حمام کیو وی ایگو راه حل شماست .

در این مقاله میخواهیم منحصرا به روغن حمام کیو وی ایگو که تقریبا یک راه حل جامع ، برای پوست بدن افراد می باشد بپردازیم .

اول از همه بهتر است کمی درخصوص شرکت ایگو که تولید کننده ی این محصولات دارویی می باشد صحبت کنیم :

ایگو شرکتی دارویی می باشد که در استرالیا مشغول فعالیت است و حیطه ی کاری اش ساخت و تولید داروهایی برای درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی و حفظ سلامت پوست است .

هدفی که شرکت ایگو به دنبال آن است ، تبدیل شدن به یک شرکت دارویی سرآمد در استرالیا و شناخته شدن در سطح بین المللی درحوزه ی تخصصش می باشد .

ایگو در تولید و ارائه ی محصولات متنوع مراقبت از پوست ، نه تنها در استرالیا ، بلکه در سراسر دنیا پیشگام بوده است . سابقه و اعتباری که این شرکت استرالیایی دارد ، براساس تولید و عرضه محصولات ابداعی و با کیفیت برای نیازهای مختلف پوست ، پایه ریزی شده است .

یکی از محصولات درمانی ایگو که مورد بحث این مقاله از داروخانه یک جم نیز می باشد ، روغن حمام کیو وی ایگو است ، روغنی که بسیار مناسب است برای پوست ها حساس و خشک .

پس در ادامه همراه ما باشید تا به موارد مصرف و همچنین روش استفاده از روغن حمام کیو وی ایگو بپردازیم :

از آنجاییکه روغن حمام کیو وی ایگو ، درمان باز سازنده برای کل بدن و بازگرداننده ی نرمی ، لطافت و درخشندگی طبیعی پوست می باشد ، پس موارد مصرفی که می توان برای این روغن نام برد به سه بخش رفع خارش ، نرم کننده و مرطوب کننده تقسیم می شود :

1- اگر پوست بدن شما دچار خارش است ، می توانید از روغن حمام کیو وی ایگو بهره ببرید تا خارش بدن شما را رفع کند

2- به منظور نرم کردن پوست بنده خود ، می توانید از روغن حمام کیو وی ایگو استفاده کنید

3- روغن حمام کیو وی ایگو ، همچنین به جهت مرطوب کنندگی پوست های خیلی خشک و حساس نیز کاربرد دارد .

لازم به توضیح است که از ویژگی های بارز این محصول دارویی ، می توان به عدم وجود عطر و رنگ در ترکیبات آن و همچنین شفاف و غیر چرب بودنش با قابلیت پخش یکنواخت در آب اشاره داشت .

اما به منظور روش مصرف روغن حمام کیو وی ایگو ، توجه شما را به خط انتهایی این مقاله جلب می کنیم :

برای مورد مصرف قرار دادن این روغن حمام ، ابتدا بایستی آن را روی پوست مرطوب ماساژ دهید ، بعد از چند دقیقه دوش بگیرید ، یا به مقدار 10ml ( کودکان 5ml ) داخل وان بریزید ، 5 دقیقه داخل آب بمانید ، سپس بدنتان را با حوله خشک کنید .

به همین راحتی !!!

مرتبط ها

قالب خبری