روش های طبیعی برای پاک کردن رنگ مو از روی سر

:: نویسنده : بخش گوناگون
:: تاریخ انتشار : می 27, 2016
روش های طبیعی برای پاک کردن رنگ مو از روی سر

پاک کردن رنگ مو از روی سر ، به روش های مختلفی می تواند انجام پذیرد که در این مقاله ، شما با روش های سالم و طبیعی برای اینکار آشنا خواهید شد .

رنگ کردن مو مخصوصا در میان بانوان ، رواج نسبتا زیادی دارد که معمولا برای ایجاد تنوع و زیبایی بخشی به موها انجام می شود ؛ اما برخی اوقات ، افراد از رنگ مویی که به سر خود زده اند راضی نیستند و می خواهند به هر شیوه ای که شده ، این رنگ مو را پاک کرده و رنگ موی جدیدی به موهایشان بزنند .

همانطور که میدانید پاک کردن رنگ مو با روش های معمول و شیمیایی ، به موها آسیب جدی وارد می کند و فرد را در دوران میانسالی با کم پشتی مو دچار مینماید .

توصیه ی بخش زیبایی یک جم ، استفاده از روش های طبیعی و سالم برای پاک کردن رنگ مو از روی سر است ، تا کمترین آسیب و ریسک را برای موی سرتان داشته باشد .

در ادامه دو روش طبیعی را فراخواهید گرفت که می توانید با این دو روش ، به راحتی رنگ مو را از روی سر خود پاک کنید .

روش اول : پاک کردن رنگ مو با سرکه

از آنجاییکه سرکه ، شامل اسیدهایی است که رنگ مو را از مو پاک می ‌کند و هیچ گونه حساسیت و مشکلی را هم برای پوست سر ایجاد نمی ‌کند ، می تواند به عنوان روشی بسیار مناسب برای پاک کردن رنگ مو از روی سر محسوب شود .
روش استفاده : برای این کار ، بایستی سرکه و آب را به نسبت مساوی ترکیب کرده و آن را بر روی موهای خیستان قرار دهید و به مدت 15 تا 20 دقیقه صبر کنید ( این کار باید چندبار در هفته انجام شود تا بتواند تأثیر لازم را روی موی سرتان بگذارد )

روش دوم : پاک کردن رنگ مو با روغن نارگیل

ترکیب روغن نارگیل و آب گرم نیز می تواند برای رفع رنگ مو از روی سر ، بسیار مفید واقع شود .
روش استفاده : برای این کار بایستی روغن نارگیل و آب را با هم ترکیب نمایید و این ترکیب را به سرتان بزنید و با حوله ای تمیز آن را ببندید ، تا یک ساعت صبر کنید و حوله را دور بیندازید ، زیرا رنگ مو را به خود جذب کرده و رنگی می‌ شود ( این کار را نیز بایستی روزی یک مرتبه انجام دهید تا نتیجه ی لازم حاصل گردد )

اشتراک گذاری این مطلب در :